Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

У старості кожен з нас боїться залишитися на самоті, адже історії, коли відпрацювавши все своє життя, в похилому віці людина залишається абсолютно одна і нікому не потрібна – не рідкість. І наше завдання – не залишати своїх близьких і виховати своїх дітей так, щоб в подальшому вони робили так само. Адже краще, що ви можете зробити – показати правильний приклад.

Якщо колись залишити літню людину в будинку для престарілих вважалося неправильним, оскільки це розглядалося як спроба позбутися від старого, то зараз це скоріше можливість забезпечити своєму близькому затишну та комфортну старість. Адже умови, які пропонують в нашому будинку для літніх людей в Херсоні, одні з кращих, які тільки можна знайти.

Кожен наш гість отримує від персоналу весь необхідний догляд і увагу, незалежно від свого стану. Але ж ми приймаємо не тільки активних бабусь і дідусів, а й лежачих хворих, які потребують тривалого лікування та відновлення.

Послуги будинку престарілих в Херсоні

Беручи на проживання нових постояльців, ми гарантуємо їм отримання всієї необхідної медичної допомоги, наявність професійних лікарів і устаткування, яке може бути необхідно. Базовий контроль стану здоров’я здійснюється цілодобово, а при необхідності, огляд проводять профільні фахівці.

Так, в рамках нашого закладу проводиться лікування і реабілітація людей похилого віку після перенесення:

 • інсульту;
 • інфаркту;
 • переломів, забоїв, інших травм;
 • при наявності деменції;
 • з іншими важкими станами.

На підставі лікарських рекомендацій всі наші бабусі і дідусі отримують препарати, що дозволяють їм зберігати здоров’я, а також різну підтримуючу терапію, показану в їхньому випадку.

Наш багаторічний досвід роботи з людьми похилого віку постійно вдосконалюється, адже ми прислухаємося до нових тенденцій щодо поліпшення стану літніх людей, підвищуємо кваліфікацію персоналу на спеціальних курсах і поступово впроваджуємо нові методи надання допомоги і підтримки.

Що необхідно літнім людям для щасливого життя?

Незважаючи на те, що хвороби займають досить багато простору в житті людей похилого віку, якісне лікування – далеко не все, що необхідно їм, щоб відчувати себе щасливими. Навпаки, для створення сприятливого мікроклімату в середовищі старих потрібен багатосторонній підхід.

Наші літні постояльці не самотні. Це перше, про що ми подбали, і чому приділили, мабуть, найбільшу увагу. У похилому віці люди часто відчувають себе нікому не потрібними, а зазвичай мала кількість друзів може привести до серйозної депресії.

Зібравши в наших стінах велику кількість людей одного віку, ми забезпечили їм всі умови для спілкування, спільного проведення часу, інтелектуального розвитку. Всім їм доступні спільні ігри, заходи, перегляд улюблених фільмів, святкування пам’ятних подій і т.д.

Звичайно, всі наші постояльці із задоволенням приймають в гості своїх родичів, які легко можуть навідувати їх у будь-який час. Адже немає нічого кращого, ніж знати, що найулюбленіші люди пам’ятають про тебе і завжди знайдуть час, щоб провідати і поспілкуватися.

Умови проживання в стінах пансіонату також повністю адаптовані для людей похилого віку в самих різних станах. Тут все обладнано таким чином, щоб люди похилого віку могли комфортно пересуватися, легко орієнтувалися в просторі, а все необхідне для них завжди було в доступності.

Повний перелік послуг, що надається в геріатричному пансіонаті

Помістити літнью людину в геріатричний пансіонат можна на деякий період часу, а також для постійного проживання. У будь-якому випадку, на весь термін перебування, ваша бабуся чи дідусь будуть забезпечені наступним:

 • 5-ти разове харчування (тільки свіжі, смачні і корисні продукти);
 • повне гігієнічне обслуговування (допомога в щоденній гігієні, стрижка і миття волосся, манікюр, педикюр);
 • допомога в прийомі їжі;
 • прання і прасування одягу та білизни;
 • щоденний медичний обхід;
 • організація дозвілля;
 • регулярні прогулянки на свіжому повітрі.

Розміщення наших постояльців можливо як в одномісних кімнатах, так і в кімнатах на кілька чоловік. В даному випадку все залежить від стану пацієнта та його побажань.

Як розмістити престарілого в приватний пансіонат

Ознайомившись з умовами проживання та прийнявши для себе остаточне рішення, що наш пансіонат підходить вам, залишається лише подати невеликий перелік документів і укласти стандартний договір. У ньому вказується термін проживання, необхідність надання додаткових послуг, описується їх вартість і тривалість. Потім визначається можливий день переїзду, до якого в нашому геріатричному центрі все буде підготовлено для прийняття нового мешканця.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі