Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

Невблаганний плин часу змушує нас періодично переглядати і адаптувати свій побут. Адже люди похилого віку, як важлива частина нашого життя, вносять свої корективи. З кожним роком вони вимагають все більше нашої уваги і турботи, і часом здатні зайняти практично весь простір. Як же ми можемо зробити все, що необхідно нашим людям близьким престарілим, при цьому не втративши можливість самим жити повноцінно?

Приватний пансіонат для людей похилого віку – це рішення, яке дозволить забезпечити нашим рідним той високий рівень життя, який вони заслуговують. І при цьому позбавить нас від непосильної ноші постійного контролю і догляду за літньою людиною. І хоча для багатьох таке рішення може здатися на кшталт відмови від відповідальності – насправді це зовсім не так.

Приватний будинок для людей похилого віку в Хмельницькому

Незважаючи на те, що проживання в платному закладі даного типу спочатку може розглядатися людиною похилого віку, як позбавлення волі, досить буде ознайомити його з умовами та перспективами, які відкриваються там. Адже найчастіше саме негативні картинки, спочатку сформовані життям в СРСР, впливають на уявлення літньої людини про пансіонати даного типу.

В реальності сучасні будинки для проживання людей похилого віку вже давно орієнтовані на створення дійсно сприятливих умов життя. І враховують всі аспекти життя людей похилого віку – особливості облаштування побуту, необхідність медичного обслуговування, сприятливу психологічну атмосферу.

Умови життя в нашому пансіонаті:

 • мальовнича територія, на якій розташований пансіонат, сприяє приємним прогулянкам на свіжому повітрі. Регулярні прогулянки забезпечуються персоналом для кожного постояльця, незалежно від стану його здоров’я;
 • вся територія закладу обладнана з урахуванням фізичних особливостей наших постояльців: продумані сходи, пороги, дверні отвори і коридори. Все це обладнано з урахуванням того, щоб люди з різними фізичними обмеженнями могли вільно пересуватися по території. Скрізь, де це необхідно, є поручні;
 • передбачена можливість забезпечити всі необхідні гігієнічні процедури;
 • чистота на території пансіонату підтримується постійно, проводиться провітрювання і кварцування приміщень, регулярно проводиться зміна постільної білизни для кожного постояльця;
 • медичний персонал забезпечує постійний контроль не тільки за фізичним, а й за психологічним здоров’ям людей похилого віку. Крім регулярних медичних оглядів, проводяться бесіди з психологом, які дозволяють своєчасно виявити будь-які депресивні стани або занепокоєння і скорегувати ситуацію.

Поселившись в наш приватний пансіонат для людей похилого віку, кожен постоялець отримує індивідуально розроблену програму лікування і реабілітації. При цьому медики враховують всі особливості поточного стану здоров’я і особливості організму пацієнта.

Також кожен пансіонер може брати участь в профілактичних заходах, які проводяться в рамках центру: масажі, лікувальна гімнастика, інші оздоровчі заходи.

У яких випадках можна звернутися в наш пансіонат

Великий досвід роботи з людьми похилого віку в різних станах, дозволяє нам ефективно проводити лікування і реабілітацію людей, які страждають такими захворюваннями:

 • серцево-судинні захворювання (інфаркт, інсульт);
 • перенесені переломи;
 • стареча деменція;
 • нетримання/енурез;
 • лежачі хворі;
 • інвалідність різного ступеня

Залежно від стану кожного нашого мешканця, ми підбираємо індивідуальну систему обслуговування і умови проживання. Це дозволяє забезпечити максимальний комфорт і повноцінно подбати про всіх постояльців.

Скільки коштує життя в приватному будинку для літніх людей

Для зручності наших мешканців і їх родичів, у нас запропоновано кілька варіантів проживання і обслуговування, які відрізняються, в тому числі за вартістю. Ціна формується індивідуально з урахуванням наступних аспектів:

 • рівень комфорту, запропонований в апартаментах;
 • наявність сусідів по кімнаті;
 • кількість гігієнічних процедур, які повинен надавати медичний персонал (чи може людина самостійно обслуговувати себе: митися, робити манікюр, інше);
 • необхідність в цілодобової доглядальниці;
 • надання спеціалізованого обладнання (функціональне ліжко, ходунки, крісла)

В залежності від побажань родичів і конкретної ситуації, що склалася, розміщення може бути запропоновано на короткий термін або на постійній основі. Це зручно, так як дозволяє залишити престарілого на час відпустки або відрядження під наглядом, або забезпечити постійний контроль на весь час. Нерідко люди похилого віку, які потрапляють в наш пансіонат, самі не хочуть їхати додому, так як знаходять в стінах нашого закладу друзів і буквально починають нове життя.

Окремо варто сказати про те, як влаштовано дозвілля наших постояльців. В рамках життя в пансіонаті запропоновані різноманітні розважальні заходи, такі як організація концертів і свят, спільні настільні ігри, кіноперегляди.

Інструкція щодо поселення в наш пансіонат

Для того щоб скористатися можливістю поселення свого літнього родича в наш заклад, вам необхідно звернутися до нас і отримати інформацію про всі умови і ціни. Особисто відвідавши пансіонат, ви можете оглянути кімнати, які ми пропонуємо для проживання, пройтися по всій будівлі, переконатися в якості харчування і познайомитися з обслуговуючим персоналом.

Погодивши всі умови співпраці, ми фіксуємо їх в договорі, який дає нашим клієнтам гарантії на отримання всіх оплачених послуг. У той же час, кожен наш клієнт має можливість коригувати умови цього договору, змінюючи умови життя і обслуговування свого родича, з урахуванням його актуальних потреб і стану здоров’я.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі