Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

Протягом усього життя людина користується ресурсами свого тіла, досягаючи бажаного і забезпечуючи гідний рівень життя для своїх близьких, і в першу чергу – дітей. Але коли сили його закінчуються, і настає старість, приходить час отримати відповідну турботу. І кожне наступне покоління має віддати борг попереднього, подбати про своїх батьків, бабусь і дідусів. Але як правильно це зробити, якщо власних сил і можливостей не вистачає?

Сьогодні забезпечити комфортне життя для літніх людей можна не тільки шляхом повної перебудови власного життя. І зовсім не обов’язково звільнятися з роботи і 24/7 проводити час з родичем в віці. Адже приватний будинок престарілих в Кременчуці може запропонувати своїм постояльцям такий високий рівень турботи, який не завжди може бути досяжний навіть в домашніх умовах.

Навіщо потрібен будинок престарілих і хто в ньому живе?

Всупереч досить поширеній думці, що в будинках для людей похилого віку живуть тільки самотні і покинуті старі, про які ніхто не хоче дбати, це не так. Особливо якщо мова йде про приватні заклади. Даний тип пансіонатів швидше схожий на курорт, ніж на лікарню. Та й умови життя тут дуже високі.

У будинку для престарілих проживають люди похилого віку, які просто вже не можуть жити і обслуговувати себе самостійно. Це може бути пов’язано з хворобами, неміччю, деменцією. Всі ці люди можуть бути поміщені в спеціальний заклад, щоб отримати необхідний догляд і контроль.

Чому ж діти не забирають батьків до себе, а звертаються в будинок для людей похилого віку? Існує кілька причин звернутися за допомогою до спеціалізованого закладу:

  • неможливість забезпечити відповідні умови проживання;
  • складні захворювання людей похилого віку (необхідність постійного контролю, як в разі деменції);
  • зовнішні чинники (дорослі здорові люди змушені ходити на роботу, піклуватися про своїх дітей і т.д.)
  • фактор емоційного вигорання – тривалий догляд за літньою людиною може привести до того, що навіть міцна доросла людина буде відчувати себе знесиленою і з часом просто зірветься.

При наявності однієї або декількох причин одночасно, варто розглянути варіант тимчасового або постійного проживання престарілого в приватному будинку для літніх людей в Кременчуці і дізнатися про все, що запропоновано постояльцям в нашому пансіонаті.

Що отримує кожен постоялець приватного пансіонату для літніх людей

Починаючи своє життя в приватному спеціалізованому закладі даного типу, кожна літня людина може розраховувати на отримання наступних послуг:

  • щоденне санітарно-гігієнічне обслуговування;
  • медичний контроль перебігу хронічних захворювань;
  • допомога в будь-яких побутових питаннях – прийом їжі, гігієна, інше;
  • смачне п’ятиразове харчування, розроблене з урахуванням рекомендацій лікаря і індивідуальних вимог кожного постояльця;
  • зручні, обладнані всім необхідним кімнати (скрізь є поручні, дверні отвори і коридори досить широкі для комфортного пересування);
  • організація регулярних прогулянок і повноцінного дозвілля.

Крім того, в рамках кожної окремої ситуації, можна використовувати додаткові можливості і залучати вузькопрофільних фахівців. Так, в разі загострення захворювань, буде запрошений саме профільний лікар. А для поліпшення адаптації та вирішення поточних психологічних і емоційних проблем, завжди є можливість поговорити з психологом.

Медичні показання, як основа до розміщення в будинку для літніх людей

Нерідко переїзду в будинок для людей похилого віку передує загострення будь-якого захворювання або отримання травми:

Оцінка стану проводиться лікарями пансіонату. Тоді ж призначається курс лікування і процедур, що передбачає в тому числі профілактичну терапію ускладнень і розвитку нових захворювань.

Приватний або державний будинок престарілих – що краще?

Ні для кого не секрет, що коли мова заходить про державні заклади в Україні, будь то лікарня, школа або знову ж пансіонат для людей похилого віку, на відповідність бажаного рівня комфорту розраховувати не доводиться. На жаль, велика частина державних установ для престарілих – це скоріше хоспіси, які надають тільки необхідний мінімум, який дозволяє дожити дні не на вулиці.

Якщо ж ми говоримо про приватний спеціалізований пансіонат, то тут мова йде не тільки про фізичну турботу, а й про підтримку належного рівня емоційного і психологічного здоров’я. Тут зроблено все, щоб навіть самий немічний постоялець не відчував себе самотнім і непотрібним. А краса і комфорт, яким оточені постояльці, дозволяють насолоджуватися кожним днем, а не болісно коротати час.

Що необхідно, щоб помістити свого родича в приватний будинок престарілих в Кременчуці?

Ознайомившись із запропонованими умовами проживання і цінами на різні пакети послуг в закладі, вам необхідно звернутися безпосередньо до адміністрації пансіонату. Після надання невеликого пакету документів, ви зможете домовитися про майбутній день заїзду, а також заздалегідь погодите всі тонкощі цього процесу.

Не варто переживати, адже при необхідності, ви завжди зможете скоригувати умови проживання, наприклад, оплатити комфортніший одномісний номер, забезпечити додатковий догляд доглядальниці. І, звичайно, ви завжди зможете відвідувати свою близьку людину, показуючи йому, таким чином, свою участь і любов.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі