Будинок пристарілих в місті Кривий Ріг

Турбота про літніх людей – це обов’язок близьких. Однак бувають ситуації, коли обійтися без професійного догляду немає можливості. У цьому випадку варто підшукати будинок престарілих в Кривому Розі, де запропоновані відповідні умови проживання, а також медичний і санітарний догляд, якого престарілий вимагає в кожному конкретному випадку.

У яких випадках варто розглянути можливість розміщення  в будинку для літніх людей?

Організація належного догляду за літньою людиною нерідко викликає у близьких складності, навіть, незважаючи на їхнє щире бажання подбати про свого родича. Часто навіть якісний догляд і постійний нагляд – не все, що необхідно в старості.

Хвороби, з якими так часто доводиться стикатися в другій половині життя, з кожним роком тільки посилюються, а часом додаються і нові, такі як деменція, порушення роботи систем органів.

Непросте завдання догляду і з моральної точки зору – необхідність постійно перебувати поруч, цілодобовий контроль, а також часті капризи людей у віці – все це може сильно вимотувати і з часом просто спустошувати.

Забезпечити належний догляд, постійний лікарський контроль, а головне – таку необхідну соціалізацію для літньої людини може перебування в спеціалізованому закладі, такому як будинок для людей похилого віку.

Переваги перебування в приватному пансіонаті для літніх людей

Звичайно, перспектива життя в державному будинку для літніх людей мало кого може порадувати, тим більше з огляду на те, яку репутацію мають ці заклади. Адже умови життя в держ установах часто залишають бажати кращого. Та й саме ставлення до людей похилого віку нерідко куди менш доброзичливе і уважне.

Що ж стосується розміщення в приватному будинку для літніх людей, то тут кожного постояльця очікує:

 • цілодобовий медичний контроль з боку лікарів;
 • будь-яке необхідне лікування і підтримуюча терапія;
 • повний догляд, що стосується підтримки гігієни наших постояльців;
 • можливість отримати таке необхідне спілкування зі своїми однолітками;
 • високий рівень життєвого комфорту (для людей похилого віку створені всі умови для проживання і зручного пересування).

В рамках проживання в пансіонаті, нашим постояльцям стають доступні такі прості радості, як прогулянки на свіжому повітрі, спільне дозвілля, ігри та розважальні програми. Адже в силу обставин і хвороб бабусі й дідусі, які живуть в квартирах, не можуть навіть регулярно здійснювати прогулянки, не кажучи вже про те, щоб відвідувати розважальні заходи або ходити в гості. Так що для багатьох наших підопічних проживання в затишному і обладнаному закладі – це можливість жити на більш якісному рівні.

Догляд за літніми хворими: що ми можемо запропонувати

Крім природного слабшання організму в старості, нашим бабусям і дідусям нерідко доводиться стикатися зі складними і неприємними захворюваннями. І наші фахівці готові запропонувати якісний догляд за таких умов:

 • догляд за лежачими хворими. Пацієнти, які зовсім не можуть вставати, вимагають особливого догляду і більш ретельного обслуговування. Необхідно дбати про гігієну таких постояльців, запобігати появі пролежнів і ретельно стежити за функціями всіх органів і систем;
 • реабілітація пацієнтів після перенесеного інсульту – відновлення втрачених навичок, робота з реабілітологом і підтримуюча медикаментозна терапія;
 • догляд за людьми похилого віку після перенесених переломів. Оскільки в літньому віці переломи гояться значно довше і складніше, а також можуть доставляти тривалий дискомфорт, догляд за такими пацієнтами ускладнений. Проте, наші фахівці мають необхідний досвід і навички для роботи з такими людьми похилого віку;
 • робота з людьми похилого віку, що страждають деменцією. Старече недоумство – складне прогресуюче захворювання, вилікувати яке неможливо. Єдине, що можна зробити – створити найбільш комфортні умови життя і частково уповільнити розвиток цієї хвороби.

Звичайно, кожен пацієнт має власний набір захворювань і потреб, так що перед тим як прийняти нового мешканця, фахівцями нашого пансіонату буде проведена оцінка стану і потреб літньої людини.

Скільки буде коштувати проживання в приватному пансіонаті для літніх людей

Вартість перебування в закладі залежить від багатьох факторів і може бути скоригована з урахуванням можливостей і побажань клієнтів. Так, ціна наших послуг буде залежати від ряду факторів:

 1. умови проживання (є можливість проживати в одномісній або багатомісній кімнаті);
 2. необхідність цілодобового догляду за пацієнтом (професійна доглядальниця);
 3. наявність додаткової терапії і реабілітації, спрямованої на лікування і відновлення.

У той же час кожен наш гість незалежно ні від чого отримує повноцінне і збалансоване харчування, якісне медичне обслуговування, всі необхідні процедури по догляду за тілом (включаючи манікюр, педикюр, стрижку).

Як влаштувати літнього родича в будинок для людей похилого віку в Кривому Розі?

Перед тим як домовитися про співпрацю з приватним пансіонатом для літніх людей, кожен, хто звернувся до нас, може особисто переконатися в якості запропонованих умов проживання, ознайомитися з розпорядком дня, познайомитися з персоналом. Ми завжди відкриті для кожного, хто потребує нашої допомоги, і готові надати повноцінну консультацію по послугах, які надаємо.

У той же час, залишаючи свого літнього родича у нас, ви завжди можете відвідати його, отримати інформацію про стан і лікуванні, поговорити з лікарями і при необхідності скоригувати деякі моменти.

Приватний будинок для людей похилого віку – це не просто можливість зняти з себе непосильну відповідальність. Це і спосіб забезпечити літній людині гідний рівень життя і медичного догляду. Адже наші близькі, безсумнівно, заслуговують на це.