Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

Турбота про літніх людей – це обов’язок близьких. Однак бувають ситуації, коли обійтися без професійного догляду немає можливості. У цьому випадку варто підшукати будинок престарілих в Кривому Розі, де запропоновані відповідні умови проживання, а також медичний і санітарний догляд, якого престарілий вимагає в кожному конкретному випадку.

У яких випадках варто розглянути можливість розміщення  в будинку для літніх людей?

Організація належного догляду за літньою людиною нерідко викликає у близьких складності, навіть, незважаючи на їхнє щире бажання подбати про свого родича. Часто навіть якісний догляд і постійний нагляд – не все, що необхідно в старості.

Хвороби, з якими так часто доводиться стикатися в другій половині життя, з кожним роком тільки посилюються, а часом додаються і нові, такі як деменція, порушення роботи систем органів.

Непросте завдання догляду і з моральної точки зору – необхідність постійно перебувати поруч, цілодобовий контроль, а також часті капризи людей у віці – все це може сильно вимотувати і з часом просто спустошувати.

Забезпечити належний догляд, постійний лікарський контроль, а головне – таку необхідну соціалізацію для літньої людини може перебування в спеціалізованому закладі, такому як будинок для людей похилого віку.

Переваги перебування в приватному пансіонаті для літніх людей

Звичайно, перспектива життя в державному будинку для літніх людей мало кого може порадувати, тим більше з огляду на те, яку репутацію мають ці заклади. Адже умови життя в держ установах часто залишають бажати кращого. Та й саме ставлення до людей похилого віку нерідко куди менш доброзичливе і уважне.

Що ж стосується розміщення в приватному будинку для літніх людей, то тут кожного постояльця очікує:

 • цілодобовий медичний контроль з боку лікарів;
 • будь-яке необхідне лікування і підтримуюча терапія;
 • повний догляд, що стосується підтримки гігієни наших постояльців;
 • можливість отримати таке необхідне спілкування зі своїми однолітками;
 • високий рівень життєвого комфорту (для людей похилого віку створені всі умови для проживання і зручного пересування).

В рамках проживання в пансіонаті, нашим постояльцям стають доступні такі прості радості, як прогулянки на свіжому повітрі, спільне дозвілля, ігри та розважальні програми. Адже в силу обставин і хвороб бабусі й дідусі, які живуть в квартирах, не можуть навіть регулярно здійснювати прогулянки, не кажучи вже про те, щоб відвідувати розважальні заходи або ходити в гості. Так що для багатьох наших підопічних проживання в затишному і обладнаному закладі – це можливість жити на більш якісному рівні.

Догляд за літніми хворими: що ми можемо запропонувати

Крім природного слабшання організму в старості, нашим бабусям і дідусям нерідко доводиться стикатися зі складними і неприємними захворюваннями. І наші фахівці готові запропонувати якісний догляд з такими умовами:

 • догляд за лежачими хворими. Пацієнти, які зовсім не можуть вставати, вимагають особливого догляду і більш ретельного обслуговування. Необхідно дбати про гігієну таких постояльців, запобігати появі пролежнів і ретельно стежити за функціями всіх органів і систем;
 • реабілітація пацієнтів після перенесеного інсульту – відновлення втрачених навичок, робота з реабілітологом і підтримуюча медикаментозна терапія;
 • догляд за людьми похилого віку після перенесених переломів. Оскільки в літньому віці переломи гояться значно довше і складніше, а також можуть доставляти тривалий дискомфорт, догляд за такими пацієнтами ускладнений. Проте, наші фахівці мають необхідний досвід і навички для роботи з такими людьми похилого віку;
 • робота з людьми похилого віку, що страждають деменцією. Старече недоумство – складне прогресуюче захворювання, вилікувати яке неможливо. Єдине, що можна зробити – створити найбільш комфортні умови життя і частково уповільнити розвиток цієї хвороби.

Звичайно, кожен пацієнт має власний набір захворювань і потреб, так що перед тим як прийняти нового мешканця, фахівцями нашого пансіонату буде проведена оцінка стану і потреб літньої людини.

Скільки буде коштувати проживання в приватному пансіонаті для літніх людей

Вартість перебування в закладі залежить від багатьох факторів і може бути скоригована з урахуванням можливостей і побажань клієнтів. Так, ціна наших послуг буде залежати від ряду факторів:

 1. умови проживання (є можливість проживати в одномісній або багатомісній кімнаті);
 2. необхідність цілодобового догляду за пацієнтом (професійна доглядальниця);
 3. наявність додаткової терапії і реабілітації, спрямованої на лікування і відновлення.

У той же час кожен наш гість незалежно ні від чого отримує повноцінне і збалансоване харчування, якісне медичне обслуговування, всі необхідні процедури по догляду за тілом (включаючи манікюр, педикюр, перукарські послуги).

Як влаштувати літнього родича в будинок для людей похилого віку в Кривому Розі?

Перед тим як домовитися про співпрацю з приватним пансіонатом для літніх людей, кожен, хто звернувся до нас, може особисто переконатися в якості запропонованих умов проживання, ознайомитися з розпорядком дня, познайомитися з персоналом. Ми завжди відкриті для кожного, хто потребує нашої допомоги, і готові надати повноцінну консультацію по послугах, які надаємо.

У той же час, залишаючи свого літнього родича у нас, ви завжди можете відвідати його, отримати інформацію про стан і лікуванні, поговорити з лікарями і при необхідності скоригувати деякі моменти.

Приватний будинок для людей похилого віку – це не просто можливість зняти з себе непосильну відповідальність. Це і спосіб забезпечити літній людині гідний рівень життя і медичного догляду. Адже наші близькі, безсумнівно, заслуговують на це.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі