Будинок пристарілих в місті Кропивницький

Прагнучи забезпечити своїх літніх рідних всім кращим, нам нерідко доводиться замислюватися про те, щоб розмістити їх в спеціалізованому закладі. Адже вдома далеко не завжди можливо створити такі умови, щоб старій людині було максимально комфортно. І, незважаючи на відомий вислів «вдома і стіни лікують», іноді варто задуматися про повноцінне лікування та лікарський контроль на благо самого престарілого.

Що пропонує наш приватний пансіонат для людей похилого віку

Переїзд літньої людини в приватний будинок престарілих в Кропивницькому гарантує йому отримання всіх перерахованих послуг:

 • повноцінний догляд будь-якої складності, забезпечений кваліфікованим персоналом;
 • комфортні умови проживання. Маються на увазі не тільки хороший ремонт і пристосованість всіх кімнат і обладнання для літніх людей, а й привітну, доброзичливу емоційну обстановку;
 • можливість отримати послуги професійної доглядальниці в разі потреби;
 • наявність необхідних навичок для проведення рекомендованих медичних процедур;
 • щоденний лікарський огляд, контроль стану здоров’я 24/7;
 • смачне і повноцінне харчування.

Також варто звернути увагу на те, що весь персонал, що працює в нашому пансіонаті, добре розуміє специфіку поведінки людей похилого віку, з терпінням і розумінням відноситься до примх і перепадів настрою, завжди залишається доброзичливим і привітним.

Переваги приватного будинку престарілих над державними

В Україні існують так звані державні будинки престарілих, фінансування яких нібито закладено в бюджет. Однак практика показує, що в таких закладах велика частина фінансів надходить за рахунок пенсій. А умови життя там не відповідають ніяким уявленням про комфорт і добробут.

Що ж стосується приватних закладів даного типу, то в даному випадку оплата зазвичай проводиться родичами літньої людини. При цьому є можливість коригувати умови його знаходження, таким чином, змінюючи і вартість наданого пакету послуг. Наприклад, деякі люди похилого віку цілком здатні самостійно доглядати за собою і не вимагають допомоги з проведенням щоденних гігієнічних процедур з боку персоналу.

Від чого ж буде залежати ціна проживання в приватному пансіонаті для людей похилого віку? Тут припустимі деякі відмінності, що стосуються умов проживання, кількості осіб, розміщених в кімнатах, а також додаткових послуг, які можуть бути оплачені при необхідності або за бажанням.

Зверніть увагу! Незалежно від того, який пакет послуг буде обраний, якість харчування, а також ставлення персоналу до постояльця залишиться незмінним. Також, всі наші гості, незалежно від їх стану і фінансових можливостей їхніх родичів, отримують якісну і своєчасну допомогу в разі потреби.

Не тільки догляд, але і дозвілля

Не менш важлива частина забезпечення комфортного життя в закладах даного типу – організація доступного і цікавого дозвілля. Адже вимушена ізоляція від зовнішнього світу може негативно позначитися на емоційному здоров’ї людей похилого віку. І тому ми приділили цьому питанню не менше уваги, ніж фізичному комфорту. Ось що запропоновано і доступно кожному з наших мешканців:

 • регулярні прогулянки на свіжому повітрі;
 • практично необмежені можливості спілкування з іншими постояльцями: спільні ігри, читання, перегляд фільмів і телепередач;
 • заняття з аніматорами (всі програми добре продумані і адаптовані для людей похилого віку);
 • можливість відвідувати організовані на місці концерти (запрошення артистів в пансіонат);
 • виїзні заходи, якщо це доступно за показниками здоров’я.

Таким чином, кожен день виходить досить насиченим і цікавим, і кожен, хто проживає в нашому пансіонаті, може знайти заняття, що підходить саме йому. Завдяки правильній організації і великій різноманітності дозвілля, ніхто не залишиться в стороні, і для всіх надана можливість завести нових друзів і взяти участь в розвагах.

Як отримати консультацію і розмістити свого родича в приватному геріатричному пансіонаті

Ознайомившись з основними положеннями на нашому сайті, ви можете звернутися до нас по телефону або особисто відвідати геріатричний пансіонат. Так ви зможете отримати найбільш точне уявлення про умови проживання і можливості нашого пансіонату. Також, поспілкувавшись з нашими лікарями, ви зможете визначитися з необхідним планом лікування та підтримуючої терапії.

Розглянувши всі запропоновані в нашому будинку для літніх послуги, умови проживання і познайомившись з нашим персоналом, ви зможете особисто переконатися, що звернення в спеціалізовану установу – це правильне рішення. Адже незважаючи на те, що залишити близьку людину жити поза домом буває важко, нерідко тільки так можна забезпечити йому гідний рівень життя і проявити свою турботу про нього правильно.