Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

Прагнучи забезпечити своїх літніх рідних всім кращим, нам нерідко доводиться замислюватися про те, щоб розмістити їх в спеціалізованому закладі. Адже вдома далеко не завжди можливо створити такі умови, щоб старій людині було максимально комфортно. І, незважаючи на відомий вислів «вдома і стіни лікують», іноді варто задуматися про повноцінне лікування та лікарський контроль на благо самого престарілого.

Що пропонує наш приватний пансіонат для людей похилого віку

Переїзд літньої людини в приватний будинок престарілих в Кропивницькому гарантує йому отримання всіх перерахованих послуг:

 • повноцінний догляд будь-якої складності, забезпечений кваліфікованим персоналом;
 • комфортні умови проживання. Маються на увазі не тільки хороший ремонт і пристосованість всіх кімнат і обладнання для літніх людей, а й привітну, доброзичливу емоційну обстановку;
 • можливість отримати послуги професійної доглядальниці в разі потреби;
 • наявність необхідних навичок для проведення рекомендованих медичних процедур;
 • щоденний лікарський огляд, контроль стану здоров’я 24/7;
 • смачне і повноцінне харчування.

Також варто звернути увагу на те, що весь персонал, що працює в нашому пансіонаті, добре розуміє специфіку поведінки людей похилого віку, з терпінням і розумінням відноситься до примх і перепадів настрою, завжди залишається доброзичливим і привітним.

Переваги приватного будинку престарілих над державними

В Україні існують так звані державні будинки престарілих, фінансування яких нібито закладено в бюджет. Однак практика показує, що в таких закладах велика частина фінансів надходить за рахунок пенсій. А умови життя там не відповідають ніяким уявленням про комфорт і добробут.

Що ж стосується приватних закладів даного типу, то в даному випадку оплата зазвичай проводиться родичами літньої людини. При цьому є можливість коригувати умови його знаходження, таким чином, змінюючи і вартість наданого пакету послуг. Наприклад, деякі люди похилого віку цілком здатні самостійно доглядати за собою і не вимагають допомоги з проведенням щоденних гігієнічних процедур з боку персоналу.

Від чого ж буде залежати ціна проживання в приватному пансіонаті для людей похилого віку? Тут припустимі деякі відмінності, що стосуються умов проживання, кількості осіб, розміщених в кімнатах, а також додаткових послуг, які можуть бути оплачені при необхідності або за бажанням.

Зверніть увагу! Незалежно від того, який пакет послуг буде обраний, якість харчування, а також ставлення персоналу до постояльця залишиться незмінним. Також, всі наші гості, незалежно від їх стану і фінансових можливостей їхніх родичів, отримують якісну і своєчасну допомогу в разі потреби.

Не тільки догляд, але і дозвілля

Не менш важлива частина забезпечення комфортного життя в закладах даного типу – організація доступного і цікавого дозвілля. Адже вимушена ізоляція від зовнішнього світу може негативно позначитися на емоційному здоров’ї людей похилого віку. І тому ми приділили цьому питанню не менше уваги, ніж фізичному комфорту. Ось що запропоновано і доступно кожному з наших мешканців:

 • регулярні прогулянки на свіжому повітрі;
 • практично необмежені можливості спілкування з іншими постояльцями: спільні ігри, читання, перегляд фільмів і телепередач;
 • заняття з аніматорами (всі програми добре продумані і адаптовані для людей похилого віку);
 • можливість відвідувати організовані на місці концерти (запрошення артистів в пансіонат);
 • виїзні заходи, якщо це доступно за показниками здоров’я.

Таким чином, кожен день виходить досить насиченим і цікавим, і кожен, хто проживає в нашому пансіонаті, може знайти заняття, що підходить саме йому. Завдяки правильній організації і великій різноманітності дозвілля, ніхто не залишиться в стороні, і для всіх надана можливість завести нових друзів і взяти участь в розвагах.

Як отримати консультацію і розмістити свого родича в приватному геріатричному пансіонаті

Ознайомившись з основними положеннями на нашому сайті, ви можете звернутися до нас по телефону або особисто відвідати геріатричний пансіонат. Так ви зможете отримати найбільш точне уявлення про умови проживання і можливості нашого пансіонату. Також, поспілкувавшись з нашими лікарями, ви зможете визначитися з необхідним планом лікування та підтримуючої терапії.

Розглянувши всі запропоновані в нашому будинку для літніх послуги, умови проживання і познайомившись з нашим персоналом, ви зможете особисто переконатися, що звернення в спеціалізовану установу – це правильне рішення. Адже незважаючи на те, що залишити близьку людину жити поза домом буває важко, нерідко тільки так можна забезпечити йому гідний рівень життя і проявити свою турботу про нього правильно.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі