Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

На різних життєвих етапах людям необхідні різні умови і можливості. І один з найбільш вимогливих і примхливих періодів – старість. У цей час людина стикається з неміччю, загостренням хронічних захворювань, втратою сил і здоров’я. І завдання близьких в цей період часу – подбати про те, щоб максимально полегшити стан свого літнього родича і допомогти йому прожити цей період часу в зручність і комфорт.

Що необхідно літнім людям?

Перше, що потрібно людині у похилому віці – це увага. І про це не з чуток знає кожен, кому доводилося спілкуватися з престарілими людьми. Неможливість повноцінно брати участь в житті суспільства і мала кількість друзів – основні причини гострої нестачі спілкування серед літніх людей. Тому вони так часто вередують, стверджуючи, що вони нікому не потрібні.

Другий важливий аспект, який необхідний всім людям похилого віку – постійний контроль стану здоров’я і своєчасне лікування всіх наявних захворювань. Адже чим старша людина, тим більше хронічних захворювань у неї загострюється.

Таким чином, щоденний догляд за літньою людиною зовсім не обмежується приготуванням їжі та надання допомоги по догляду за собою. Часто люди похилого віку вимагають практично постійної уваги. Однак, при сучасному ритмі життя, надати її в повній мірі можливо не завжди. І в таких випадках вдатися до допомоги фахівців просто необхідно.

Чому варто вибирати приватний пансіонат для людей похилого віку

Для тих, хто вперше зіткнувся з необхідністю підібрати місце для життя свого літнього родича, ще може виникнути питання – чи варто віддавати перевагу приватному закладу, якщо є державні? Для того щоб відповісти на це питання, досить один раз відвідати будинок престарілих, який забезпечується за рахунок пенсій проживаючих.

Так, вартість проживання в приватному пансіонаті буде помітно вище, однак, і умови, запропоновані в цьому випадку, відрізняються в рази. Тут турбуються про комфорт людей похилого віку, намагаються допомогти їм покращити своє здоров’я і завжди ставляться до них доброзичливо і з розумінням.

Ознайомитися з цінами і підібрати найбільш підходящий у вашому випадку пакет послуг, вам можуть допомогти при першому відвідуванні пансіонату. Там ви зможете особисто оцінити всі запропоновані умови і вибрати, який з варіантів підходить найкраще. Також вартість обслуговування буде залежати і від стану пацієнта, його здатності піклуватися про власну гігієну, самостійно їсти, інше.

Можливі терміни перебування в будинку для літніх людей

Всупереч загальному упередженню, люди похилого віку далеко не завжди переїжджають в будинок для людей похилого віку назавжди. Більш того, зараз літню людину можна визначити в спеціалізований заклад практично на будь-який термін, навіть до декількох діб. Це може бути актуально в тому випадку, якщо є необхідність виїхати по роботі або у відпустку, а залишити старого нема з ким.

Також на тимчасове проживання можуть бути визначені люди, які потребують відновлення та реабілітації. Після переломів, травм, інсульту і інших складних захворювань, тимчасово підвищена увага і догляд піде пацієнтові тільки на користь, і його відновлення буде проходити швидше.

Практикується і тимчасове розміщення людей похилого віку з метою їх підготовки та адаптації до подальшого переїзду на постійне проживання. Так можна продемонструвати літній людині, які умови його очікують, як він буде проводити час, і як до нього ставитимуться.

Етапи оформлення літньої людини в будинок престарілих

Для того щоб почати співпрацю з нашим пансіонатом і визначити свого родича до нас, необхідно пройти кілька простих етапів:

  • особисто відвідати будинок для престарілих, ознайомитися з умовами та правилами проживання, підібрати оптимальну кімнату для розміщення нового мешканця;
  • подати необхідні документи і укласти договір про проживання згідно з обумовленими термінами і умовами;
  • оплатити послуги пансіонату;
  • організувати приїзд.

Завдяки простій процедурі оформлення та прозорій систему оплати, всі наші клієнти залишаються задоволені. Більш того, є можливість постійно підтримувати контакт і при необхідності вносити поправки і коригування в обумовлені умови.

Максимально адаптувавши будинок престарілих для літніх людей, які можуть мати проблеми зі здоров’ям, ми створили ідеальну основу для їхнього життя. І клієнти, які потрапляють до нас, можуть досить швидко пристосуватися до нових умов без зайвого дискомфорту.

Чималу роль в цьому відіграє і професійний колектив, який вміє знайти підхід до кожного, і побудувати відносини таким чином, щоб жоден гість не відчував себе самотньо. Адже кожен з нас заслуговує гідної старості.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі