Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

Сучасний будинок для престарілих – це місце, де люди похилого віку можуть знайти для себе новий дім, який сповнений друзів і однодумців, турботливого персоналу і чуйних, уважних лікарів. Адже де ще, як не тут, про літню людину подбають, його зрозуміють і підтримають, для нього створять найкращі умови життя. Наш пансіонат по праву полюбився багатьма людьми похилого віку, життя яких склалося таким чином, що їм був потрібен спеціалізований догляд або просто місце для комфортного життя.
Незважаючи на часті проблеми зі здоров’ям і неможливість вести настільки ж активний, як і раніше, спосіб життя, люди похилого віку все-таки не хочуть залишатися самотніми і прагнуть знайти можливість реалізувати себе. І наше завдання – показати їм, що старість – це не привід опускати руки і нічого не робити. Це можливість реалізувати себе в чомусь новому і, врешті-решт, пожити в своє задоволення.

Хто потребує нашої допомоги?

Найчастіше постояльцями нашого пансіонату стають літні люди, які страждають різними гострими або хронічними захворюваннями. Також, часто наші пацієнти потребують реабілітації, яка в похилому віці відбувається далеко не так швидко як хотілося б. Проте, ми успішно працюємо і відновлюємо пацієнтів після інсультів і інфарктів, переломів і ударів різного ступеня.
Лікування та підтримка надається пацієнтам, які страждають на невиліковні хвороби, такими, як деменція. Догляд за лежачими хворими здійснюється з урахуванням всіх їхніх потреб, а при можливості хоча б часткового відновлення навичок, в цьому напрямку проводиться вся необхідна робота.

Умови життя в приватному будинку для літніх людей

У реаліях нашого життя досить важко уявити собі, що держава запропонувала б своїм літнім громадянам такий рівень життя, який дійсно можна було б назвати гідним. І все тому, що для фінансування якісно високого рівня життя, потрібні були б не виправдані, з точки зору чиновників, витрати. Так що про те, щоб коженпрестарілий зміг отримати все, що йому необхідно, доводиться дбати його родичам.
Ми ж, у свою чергу, готові запропонувати такі умови проживання та обслуговування, які зможуть задовольнити вимоги навіть примхливого клієнта. Адже наше завдання – зробити життя наших постояльців приємним і, по можливості, наповненим змістом. Саме тому, в рамках проживання в домі для престарілих, ми пропонуємо для наших клієнтів:

  • повноцінний медичний догляд, який дозволяє швидко реагувати на зміни, своєчасно надаючи необхідне лікування і терапію;
  • повне гігієнічне обслуговування – спеціально навчений персонал допомагає всім, хто цього потребує, регулярно і якісно доглядати за тілом, волоссям, підтримувати особисту гігієну;
  • в рамках проживання кожному гостю запропоновано повноцінне п’ятиразове харчування. При цьому меню може коригуватися за рекомендацією лікаря і побажаннями самого пацієнта;
  • кожна кімната, а також загальна територія пансіонату обладнані таким чином, щоб люди похилого віку могли комфортно і безпечно пересуватися, не наражаючись на небезпеку. Скрізь, де це потрібно, є поручні, а по коридору легко проїжджають інвалідні крісла та інше спеціалізоване обладнання;
  • робота нашого персоналу спрямована не тільки на задоволення фізичних потреб всіх наших підопічних, але і на те, щоб постійно підтримувати в нормі їх моральний стан. У нас з терпінням і розумінням ставляться до всіх капризів, перепадів настрою, вікової дратівливості. Ми завжди орієнтовані на те, щоб згладити ситуацію, знайти і усунути першопричину спалаху гніву або невдоволення з боку постояльця.

Звичайно, далеко не завжди можливо задовольнити численні побажання кожного клієнта. Особливо, якщо причина невдоволення криється зовсім не в реальному дискомфорті, а наприклад, в образі на близьких, неприйняття самого себе і т.д. У таких ситуаціях до роботи приступає наш штатний психолог, який в рамках індивідуальних або групових занять допомагає розібратися з першопричиною роздратування і усунути її.

Приватний пансіонат для людей похилого віку та розваги

На перший погляд може здатися, що в будинку для літніх людей просто немає місця розвагам і веселощам. Адже велика частина постояльців мають численні хвороби, переважно погане самопочуття і зовсім не прагнуть веселитися. Але насправді це зовсім не так. У будь-якому віці людям хочеться спілкування, цікавого проведення часу і нових вражень.
У нашому пансіонаті ми подбали про те, щоб для кожного з наших підопічних було доступно якомога більше цікавих і актуальних занять. І це не тільки в’язання і перегляд телесеріалів. Це спільні ігри, святкування і розваги, організовані за допомогою запрошених аніматорів. Такі заходи дозволяють створити необхідну базу загальних спогадів, зблизити наших пенсіонерів між собою і просто подарувати незабутні спогади.
Зверніть увагу, що за можливості ми залучаємо до загальних заходів всіх без винятку наших постояльців. Якщо самопочуття і стан здоров’я дозволяють, участь беруть навіть ті пацієнти, які перебувають у статусі «лежачі».
Таким чином, правильна організація укладу життя і дозвілля, дозволяє створити максимально комфортні умови життя для всіх наших жителів. А їхні родичі можуть не хвилюватися про забезпечення і благополуччя своїх близьких.
Для того щоб розмістити свого родича в нашому закладі на постійній основі або тимчасово, ви можете звернутися до нас прямо зараз. Ознайомившись з різними варіантами розміщення і цінами на послуги, ви легко зможете прийняти правильне рішення і влаштувати свого літнього рожича так, щоб він був дійсно щасливий.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі