Categories
Наш блог

Будинки для людей похилого віку Київ та Київська область

Як показує статистика, у Києві та області найбільша кількість людей похилого віку в порівнянні з іншими областями України. Багато хто з них потребує певного догляду через хвороби, лежачий спосіб життя або інвалідність. Для родичів така близька людина часто стає тягарем, незважаючи на щире прагнення допомогти їй у всьому. Психологічно дуже важко дивитися на згасання близької людини, причому постійно виконуючи роботу доглядальниці, кухарі і медсестри, крім свого життя.

Для вирішення цієї проблеми було створено будинки для людей похилого віку. У них велика кількість фахівців, які доглядають людей похилого віку і можуть надати професійну медичну та психологічну допомогу. Крім того, літня людина не залишається на самоті, а завжди має компанію та розплановане дозвілля. Завдяки цьому багато постояльців живуть набагато довше і якісніше, навіть не дивлячись на серйозні недуги.

Особливий догляд у будинку для людей похилого віку

У похилому віці досить малий відсоток здорових людей, хоч і вони нерідко стають постояльцями пансіонату для літніх людей, оскільки шукають компанію та полегшення побуту для себе. У разі гострих або хронічних захворювань все домашнє лікування можна проводити і в умовах пансіонату, за цим стежитимуть медсестри та доглядальниці.

У «Граалі» надають спеціалізовану допомогу за таких недуг:

  • старече недоумство, хвороба Альцгеймера, тимчасові втрати пам’яті та сплутаність свідомості;
  • наслідки інфарктів та інсультів;
  • енурез та інші проблеми з сечовипусканням;
  • ракові хворі у стані ремісії та на домашньому лікуванні;
  • розвинений напрямок палеативної медицини.

У Києві та Київській області літня людина може отримати допомогу та комфортні умови для проживання, які можуть стати набагато вигіднішими, ніж персональні послуги всіх спеціалістів на дому. Завдяки системі будинків для людей похилого віку найчастіше налагоджуються відносини з родичами та близькими, а стан здоров’я підтримується на оптимальному рівні, адаптуючи літню людину до максимально можливого повноцінного життя, повного і радощів, і умиротворення.