Categories
Наш блог

Будинок для людей похилого віку в Черкасах

Пансіонат для людей похилого віку в Черкасах «Грааль» був створений за прототипом західних будинків для людей похилого віку. З їхнього прикладу він перейняв найкраще: гідні умови, якісне обслуговування, щире ставлення до постояльців, високий рівень медичних послуг. Завдяки цьому віддавати близьку людину на місце проживання в наш пансіонат зовсім не страшно. Ми зможемо забезпечити йому набагато кращі умови, ніж доглядальниця, що приходить додому.

Головна мета нашого закладу – забезпечити щасливу старість незалежно від стану постояльця, його захворювань чи психічних станів.

Плюси перебування в будинку для людей похилого віку

Пансіонат є масштабним закладом з великою територією, який знаходиться далеко від міської суєти. Старим буде приємно насолоджуватися прогулянками на свіжому повітрі та мальовничими краєвидами у доглянутому міні-парку.

Але це радше перевага для психічного добробуту. Найголовнішим же фактором є те, що весь персонал пансіонату – висококваліфіковані фахівці різних областей, які можуть надати належний догляд людям похилого віку. Це представники медичної сфери: психологи, реабілітологи, медсестри та доглядальниці; обслуговуючий персонал, який готує та прибирає у будинку, фахівці з проведення корисного дозвілля. Тому ми приймаємо не тільки просто людей похилого віку, але й пацієнтів із тяжкими віковими захворюваннями, порушеннями, лежачими хворими. Звісно, ​​їм створено всі необхідні умови, здійснюється прийом ліків і всі запропоновані лікарями маніпуляції.

Пансіонат для людей похилого віку в XXI столітті – це місце, де про тебе піклуються не тільки з фізичного, але й з морального, емоційного, психологічного боку.

Умови та послуги

Основні умови, у яких проживають постояльці, залежить від тарифу, обраного родичами. Це впливає на кількість людей у ​​кімнаті, меню особливого харчування, догляду та ін. В іншому ж усі наші гості отримують однаково високий рівень турботи, куди включається:

  • Проживання в кімнатах, повністю обладнаних та адаптованих для людей похилого віку;
  • Харчування від 3 до 5 разів на добу, з можливістю складання індивідуальної дієти;
  • Оздоровчі та реабілітаційні процедури;
  • Прийом ліків за часом;
  • Вільний час для прогулянок, спілкування, цікавого дозвілля;
  • І, звичайно ж, залишається можливість бачитися з родичами та відвідувачами у зручний час.

Фахівці будинку для людей похилого віку «Грааль» 24 на 7 стежать за станом здоров’я постояльців, готові будь-якої миті надати першу допомогу або сприяння у виконанні побутових завдань. Наш заклад – надійний будинок для людей похилого віку, який дає їм можливість комфортно і спокійно доживати свої золоті роки, не дбаючи про зайві проблеми.