Categories
Наш блог

Будинок для людей похилого віку в Дніпрі

Сучасний будинок для людей похилого віку в Дніпрі буде радий вітати своїх нових мешканців, яким необхідний догляд, лікування та нагляд. У нас створено такі умови перебування, які можуть конкурувати із західними аналогами. Ми завжди намагаємось покращити наше обслуговування для надання якісного сервісу.

Переваги нашого пансіонату для людей похилого віку

У нашому суспільстві прийнято самим доглядати літніх людей, але це не так розумно, адже ми дуже часто не можемо приділити їм увагу, час, турботу та догляд на тому рівні, якого вони потребують. Різні хвороби та труднощі у догляді, непорозуміння часто погіршують стосунки з рідними. Передавши нам свого близького, ви тільки покращите якість його життя, не втратите з ним добрих стосунків, а ми зробимо для цього все можливе. Пансіонат “Грааль” надає великий вибір необхідних послуг:

  • Догляд за мешканцями спеціалістів 24 години на добу та допомогу в будь-яких ситуаціях;
  • Консультації лікарів та інших кваліфікованих фахівців;
  • Харчування, яке обумовлюється та складається з урахуванням рекомендацій лікарів та дієтологів нашого центру;
  • Психологічна підтримка, надається у питаннях стосовно відносин з близькими, здоров’я, самотності та ін.

У нас проживають люди з різними потребами у догляді:

  • лежачі хворі;
  • люди після операцій або після тяжких переломів та травм;
  • онкохворі люди.

Проживання та дозвілля наших постояльців

Дуже важливо, щоб люди у похилому віці не відчували незручностей у щоденних ритуалах. У нашому пансіонаті сучасний ремонт, розроблений з урахуванням усіх необхідних функцій та умов для проживання. Ми пропонуємо одномісні номери або номери з іншими мешканцями, щоб не почуватися на самоті.

Розвага та дозвілля – це обов’язкова частина проживання в нашому пансіонаті, ми завжди забезпечуємо цікаве проведення часу для наших постояльців, щоб вони не відчували себе відчуженими. Ми облаштували та облагородили нашу територію для прогулянок на свіжому повітрі за будь-яких погодних умов.

Розташовуючись в тихому та зручному місці міста Дніпро, будинок престарілих завжди дозволить вам з легкістю приїхати та відвідати свою рідну людину, дізнатися про її стан та подивитися на побут у пансіонаті.

Умови розміщення в нашому будинку для людей похилого віку

Перед тим як розмістити у нас літню людину, ми будемо раді вітати вас і провести по пансіонату, щоб ви особисто могли відвідати та побачити умови проживання, познайомитися з нашим персоналом та співробітниками, отримати повний список послуг, що надаються. Ціни будинку престарілих у Дніпрі підбираються індивідуально, та залежать від необхідного набору послуг, тривалості проживання, умов для постояльців.

Будемо завжди, раді допомогти вам в організації гідної старості вашої близької людини. Адже старість – не привід бути на самоті і самому дбати про себе, а можливість насолоджуватися суспільством таких самих однодумців під наглядом людей, які будь-якої миті приділять увагу та допомогу.