Categories
Блог, Наш блог

Будинок для людей похилого віку в Дніпропетровській області

В обласних центрах та наближених областях проживає велика кількість пенсіонерів. Багато хто з них уже давно не має можливості піклуватися про своє здоров’я, не кажучи вже про якийсь новий досвід, розвиток, спілкування. Для турботи про таких людей і були придумані будинки для людей похилого віку. У дніпропетровській області пансіонат «Грааль» з радістю відчинить свої двері для нових постояльців та доведе, що в Україні вже давно є гідні установи для людей похилого віку.

Рішення відправити родича, близьку людину чи сусіда на утримання в будинок для людей похилого віку – це відповідальний і в чомусь важкий крок. Проте варто розуміти, що саме в такому закладі максимально комплексно підходять до процесу догляду за людьми похилого віку, оскільки працюють досвідчені фахівці, які розуміють нюанси життя та побуту літньої людини.

Переваги пансіонату “Грааль”

Коли ви стикаєтеся з тим, що людина похилого віку вже не може сама за собою доглядати і робити елементарні повсякденні речі, стає вибір – наймати доглядальницю або оформляти повноцінне проживання в будинку для людей похилого віку. Які плюси у проживанні в пансіонаті:

  • кваліфікований персонал, серед якого не тільки доглядальниці, а й медсестри, санітарки, психологи, керуючі, кухарі, клінери та ін;
  • можливість контактувати з іншими людьми похилого віку, їх сім’ями, що змушує знову відчувати емоції, а деякі навіть знаходять супутника життя;
  • повне забезпечення режиму дня та контроль його виконання, прийом ліків, повноцінне харчування, цікаве дозвілля та комфортний відпочинок;
  • можливість коригувати будь-які умови проживання під себе, під свої індивідуальні потреби та розпорядок;
  • можливість перебувати в пансіонаті навіть за наявності тяжких захворювань (онкологія, діабет, подагра, деменція, інсульти та ін.)

Ці умови сприяють поліпшенню психологічного стану постояльців, що нерідко веде до загального поліпшення показників здоров’я. Найголовніше, що перебування в пансіонаті безпечне і надійне, у разі будь-яких непередбачених ситуацій літня людина перебуває під наглядом, їй буде надано першу допомогу або будь-яку необхідну підтримку.

Умови у пансіонаті

Пансіонат «Грааль» функціонує на приватній основі, тому при надходженні родичі мають обрати пакет послуг, який щомісяця надаватиметься пенсіонеру. У цьому питанні варто відштовхуватися від поточного стану здоров’я та ступеня дієздатності дідуся чи бабусі, їх потреби у медичному догляді чи особливих умовах утримання.

Завдяки комфортним життєвим умовам, хвороби та проблеми старих людей стають практично непомітними, вони починають краще адаптуватися до активного життя. Практика показує, що перебування члена сім’ї в будинку для людей похилого віку часто покращує внутрішньосімейні відносини, зводить конфлікти до мінімуму, дає людині можливість відчувати багато тепла та турботи як з боку родичем, так і з боку персоналу.