Categories
Блог, Наш блог

Будинок для людей похилого віку в Київській області

У столиці проживає велика кількість пенсіонерів та людей похилого віку, можливості яких обмежені. Через це вести повноцінне життя вони не можуть, і позбавляються багатьох аспектів існування: повноцінної медичної допомоги, гарного харчування, нових вражень та цікавого дозвілля. Всі ці фактори згубно впливають на якість життя людей похилого віку, відбиваючись на внутрішньосімейних відносинах, здоров’ї і навіть тривалості життя.

Вирішити цю проблему можна одним способом – забезпечити пенсіонеру належний догляд.

Існує низка варіантів, як це зробити. Деякі люди вибирають повністю звалити турботу про людей похилого віку на свої плечі, жертвуючи відпочинком і силами. Інші – наймати кваліфікований персонал, який наглядатиме без емоційної участі. Однак усі ці методи не йдуть у жодне порівняння з відходом у будинку для людей похилого віку.

Сучасний пансіонат для людей похилого віку у ​​Київській області є спеціалізованим закладом з великим спектром послуг, затишним, як рідний будинок, але при цьому продуманим до кожної дрібниці.

Життя в будинку для людей похилого віку

Проживання пенсіонерів відбувається у комфортному режимі. Щодня здійснюється:

  • Харчування (3-5 разове залежно від дієти постояльця);
  • Прийом ліків та виконання медичних маніпуляцій;
  • Доглядові процедури;
  • Групові оздоровчі заняття;
  • Різноманітні види дозвілля.

Періодично проводяться огляди психологічного та фізичного стану людей похилого віку, тренінги з психологами та консультації інших фахівців. Рідні можуть відвідувати родича у певний час.

Як потрапити в будинок для людей похилого віку

Щоб визначити близьку людину на постійне проживання, необхідно вибрати пакет послуг, вказавши особливості стану здоров’я та психіки людини, її потреби.

У нас існують різні пакети, які відрізняються за кількістю послуг та умовами проживання постояльців:

  • Стандарт – проживання у 4-місних номерах, звичайне харчування та медичні послуги.
  • Віп – у кімнаті буде 1 або 2 особи, дієта складається індивідуально, є нянечка-доглядальниця цілодобово, проведення необхідних медичних маніпуляцій.
  • Оптимал – покращені комфортабельні умови проживання та харчування, у кімнаті по 3-4 особи, доглядальниці та медичні послуги на вимогу.

Ви можете зателефонувати нам самостійно або залишити заявку на сайті, фахівці зв’яжуться зі свами та допоможуть оформити проживання. У нашому будинку для людей похилого віку буде проведено свій медичний огляд, однак обов’язково мати при собі документи та виписку з амбулаторної картки пенсіонера, а також приписані йому медикаменти, особисті речі, гігієнічне приладдя.