Categories
Наш блог

Будинок для людей похилого віку в Одесі

У житті трапляються обставини, що не дозволяють повноцінно доглядати своїх літніх батьків або родичів. В цьому випадку підібрати будинок для людей похилого віку стає складним завданням, яке вимагає уважного підходу, щоб вибрати найкомфортніший і підходящий варіант. Пансіонат для людей похилого віку в Одесі «Грааль» – це сучасний центр з догляду за людьми похилого віку. У нас ви зможете отримати повний пакет послуг з догляду та нагляду за старими близькими, які цього потребують.

Якісний догляд за людьми похилого віку – це головне завдання нашого будинку

Наше обслуговування надається на високому рівні та завжди індивідуально підбирається підхід для наших мешканців. Для цього вам не потрібно буде витрачати багато часу, адміністрація допоможе вам підібрати найкращі варіанти за короткий термін. Є різні варіанти розташування людей у ​​нашому будинку, від найневибагливіших до тяжкохворих та лежачих.

  • Цілодобовий догляд за постояльцями виконується співробітниками з медичною освітою, які з повною відповідальністю виконують свої обов’язки та пропонують допомогу у будь-яких ситуаціях.
  • Догляд за лежачими пацієнтами, людьми з порушеними опорно-руховими функціями, онкохворими та ін. уважно виконується фахівцями з великим досвідом подібної роботи.
  • Завжди можна отримати консультації та лікування кваліфікованими лікарями.
  • Якщо ваша близька людина потребуватиме психологічної допомоги, то ми надамо їй таку можливість, а наш психолог допоможе знайти вихід із проблем, що склалися.

Переваги перебування у нашому пансіонаті

Умови в приватному будинку для людей похилого віку в Одесі – це комфортабельні кімнати, оснащені всім необхідним, меблями, технікою, санітарними приміщеннями, які дозволять не втратити, якість життя, до якого звикли ваші близькі. Ми даємо можливість вибору проживання, або це буде одномісна кімната, або підберемо приємного сусіда, з яким завжди буде цікаво проводити час. Співробітники «Грааля» постійно організовують різні варіанти дозвілля у суспільстві гостей пансіонату: настільні ігри, прогулянки на свіжому повітрі, перегляд фільмів та серіалів.

Також важливим фактором є харчування у нашому пансіонаті. Наші кухарі завжди готують із свіжих та найкращих продуктів, продумують різноманітні меню на кожен день, для того щоб забезпечити повноцінним набором необхідних речовин для якісного життя. Ми завжди підбираємо для кожного постояльця свій раціон, дотримуючись рекомендацій лікарів та дієтологів.

Наші двері завжди відчинені для того, щоб ви могли відвідати свою рідну людину. Співробітники в будь-який момент розкажуть і дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять, з приводу перебування і стан здоров’я родича.

Розташовуючись у тихому та затишному місці в Одесі, приватний будинок для людей похилого віку «Грааль» допоможе прикрасити життя людей похилого віку. Люди, які пропрацювали все життя, тепер заслуговують провести гідно свою старість не на самоті, а в компанії таких самих однодумців та друзів, під наглядом небайдужих людей.