Categories
Наш блог

Будинок престарілих в Харкові

Перебування в будинку для людей похилого віку для літньої людини – це усвідомлений крок, який приносить користь не лише пенсіонеру, а й його близьким. Сучасні будинки для людей похилого віку є повністю обладнаними житловими комплексами, в яких працює кваліфікований персонал, і створені особливі умови для людей похилого віку. У пансіонаті підтримується тепла дружня атмосфера, а також забезпечується повноцінна турбота про здоров’я та побутові потреби постояльців.
Грааль – це мережа закладів по всій країні з високими стандартами проживання та обслуговування. Будинок для людей похилого віку в Харкові не є винятком, і тут вашим близьким нададуть якісну допомогу та підтримку.
За статистикою після 60-65 років понад 15% людей вже мають тяжкі хронічні захворювання, інколи ж і інвалідність. Проживання в домашніх умовах, а в деяких випадках ще й на самоті, для людей просто небезпечне. Тому ми пропонуємо всім, хто зіткнувся з цією проблемою, розглядати собі пансіонати для літніх постояльців.

Як живуть у будинку для людей похилого віку «Грааль»

Умови, які ми створили, дозволяють людям похилого віку відчувати домашній комфорт і отримувати турботу від фахівців одночасно. Важливим плюсом є спілкування з ровесниками та однодумцями, яке дозволяє підняти моральний дух людей похилого віку.

Інші можливості:

  • Усі постояльці живуть у комфортабельних номерах (на 1, 2 або 4 особи), які оснащуються необхідними пристроями. Залежно від стану здоров’я, пенсіонерам можуть бути запропоновані спеціальні ліжка, інвалідні візки або ходунки, поручні в кімнаті та душовій та багато іншого.
  • Медичні послуги та маніпуляції здійснюються досвідченими медсестрами, відштовхуючись від призначень лікаря.
  • Доглядальниці допомагають з побутовими та гігієнічними потребами.
  • У будинку для людей похилого віку харчування готується працівниками, в кімнатах проводиться прибирання, є окремі приміщення для повноцінного та різноманітного дозвілля.

Переваги пансіонату для людей похилого віку

На превеликий жаль, в Україні безліч літніх людей кинуті напризволяще і не мають можливості доглядати за собою, вести повноцінне існування. Навіть ті, які мають сім’ї та діти, часом страждають від нестачі уваги та турботи до себе, неможливості елементарно відвідувати поліклініку, виходити на щоденну прогулянку, повноцінно харчуватися. Завдяки «Граалю» кількість таких людей суттєво зменшується, ми намагаємось максимально допомогти якомога більшій кількості пенсіонерів, повернути їм не лише гідний рівень життя, а й психологічний комфорт та позитивний настрій.
Якщо у вас є близька або знайома людина в Харкові, яка вимагає цілодобового догляду, ви можете підібрати кімнату в будинку для людей похилого віку. Ми є чудовою альтернативою лікарняному ліжку та окремим найнятим доглядальницям/медсестрам. У нашому пансіонаті всі послуги працюють комплексно, а також приділяється увага психологічної адаптації всіх мешканців до своїх захворювань, віку, нових умов. Завдяки цьому багато людей похилого віку почуваються краще, прагнуть прожити радісно і продуктивно кожен день свого життя, незважаючи ні на що.