Categories
Наш блог

Будинок престарілих

У житті кожної людини настає період, коли активність та насиченість подій значно знижується, виконувати повсякденні побутові справи стає важко, а здоров’я різко погіршується. На жаль, старість настає для кожної людини, і для багатьох жителів нашої країни середній вік настання значного зниження дієздатності прагне 60-65 років.

Щоб не стати тягарем своїм дітям та родичам, люди похилого віку можуть вибрати життя в будинку для літніх людей. В інших випадках це рішення за пенсіонерів приймають діти чи онуки. А якщо людина страждає на тяжкі захворювання або втрату пам’яті і затуманювання свідомості, то перебувати на самоті або під наглядом людей без медичної освіти їй просто небезпечно.

Чим гарний будинок для людей похилого віку

Сучасний будинок для людей похилого віку являє собою житловий комплекс, в якому надають ряд професійних послуг з догляду за постояльцями. У ньому проживають люди похилого віку з різними особливостями, тут їм створені всі умови для комфортного перебування. Ми готові не тільки створити умови для ненудного проживання людям похилого віку, але й надати медичну підтримку тим, хто зіткнувся з:

  • хворобою Альцгеймера;
  • старечою деменцією;
  • хворобами суглобів та опорно-рухового апарату;
  • Онкологією або її наслідками;
  • Захворюваннями серцево-судинної системи;
  • лежачим способом життя, ампутаціями, інвалідністю.

У пансіонаті проводяться необхідні маніпуляції, контролюється прийом ліків та відвідування фізіотерапевтичних процедур, працюють реабілітологи та психологи.

Які послуги надають у пансіонаті «Грааль»

Медична допомога – це першорядно для літньої людини, проте крім цього в нашому будинку для людей похилого віку надається ще безліч послуг. Наприклад:

  • Повноцінне харчування (меню визначається на час вступу з урахуванням особливостей дієти);
  • Спілкування, дозвілля, розваги, які підтримують позитивний дух;
  • цілодобовий догляд доглядальниці, допомога у побутових питаннях (купання, прийоми їжі та води, прогулянки, щоденний туалет тощо).

Завдяки системному підходу в пансіонаті «Грааль» утворилася тепла та дружня атмосфера, в якій комфортно проживати людям похилого віку. Висококваліфікований персонал чітко виконує всю роботу, стежить за станом хворих, може надати екстрену допомогу. При цьому рідні та близькі завжди можуть відвідати своїх старих людей, без турбот про побутові потреби, прогулятися територією, пообідати та поспілкуватися, насолоджуючись кожною хвилиною.