Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

В даний час Краматорськ активно розвивається. Тимчасово він замінив собою Донецьк, ставши своєрідним обласним центром. Тому немає нічого дивного в тому, що там з’являється велика кількість різноманітних установ. Дуже зручно, що там є і приватний будинок престарілих Краматорськ. У нашого приватного пансіонату є свої філії у багатьох містах країни, серед яких і Краматорськ. Там можна розраховувати на високоякісний догляд за людьми похилого віку, в якому деякі з них так сильно потребують.

Що пропонує будинок престарілих в Краматорську?

У похилому віці кожна людина може зіткнутися з різноманітними проблемами і труднощами. Щоб їх ефективно вирішити, може знадобитися звернення в спеціалізований пансіонат. Краще відразу відмовитися від державних установ такого типу, тому що там складно розраховувати на високу якість послуг. Ми гарантуємо, що наш приватний пансіонат працює по унікальним стандартам якості, знаходиться в чистому районі Краматорська. Тому можна розраховувати на якісний догляд для будь-якого мешканця. Створити хоча б приблизно схожі умови вдома дуже важко. Необхідно володіти особливими знаннями, навичками і великою кількістю часу. Наш пансіонат має всі необхідні якості, щоб створити все для дійсно комфортного життя літньої людини.

Старість може приносити тільки позитивні емоції, а не бути сущим покаранням. Багато наших постояльці давно в цьому переконалися. Можна відшукати на офіційному сайті закладу все адреси будинків престарілих в Краматорську. Це дозволить особисто відвідати пансіонат, розглянути його, як зовні, так і всередині, проконсультуватися з співробітниками. Все це допоможе створити повне враження і прийняти адекватне рішення.

Наш пансіонат пропонує повний комплекс високоякісних послуг. Можна розраховувати на догляд за просто літніми або хворими людьми, який здійснюється за кращими якісним стандартам. У будинку створені найкращі умови, тому що є медичне обладнання, необхідні медикаменти, професіонали високого рівня і все інше. Комплексність послуг вважається дуже важливою перевагою. Кожен постоялець може розраховувати на чисті і доглянуті кімнати, повноцінне харчування, якісне дозвілля, різноманітні розваги, догляд за здоров’ям і багато іншого. Запит Краматорськ будинок престарілих допоможе швидко відшукати про нас інформацію, прийняти вірне рішення.

Переваги приватного будинку престарілих в Краматорську

Наш будинок має багато незаперечними перевагами, серед яких оптимальне поєднання якості і вартості, великий асортимент послуг, тільки кваліфіковані кадри. Можна розраховувати, що будинок престарілих в Краматорську подобово для будь-якого мешканця виявиться ідеальним місцем, де можна відчути турботу про себе. У літньому віці треба мати поруч людей, з якими можна поговорити. Часто потрібна стороння допомога для виконання різних завдань, пов’язаних з життєдіяльністю. У нас для цього є кваліфіковані професіонали, які добре розбираються в своїй роботі, люблять її. Це гарантує краще обслуговування для всіх жителів приватного пансіонату для людей похилого віку. Вони отримують в повній мірі краще харчування, медичний догляд і всі інші послуги.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі