Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

Догляд за літніми людьми повинен бути максимально якісним і професійним. Щоб його отримати в Сіверодонецьку, доцільно звернутися в приватний пансіонат. Це дозволить розраховувати на високу якість і комплексність послуг. Наш будинок престарілих Сєвєродонецьк пропонує всі необхідні умови для якісного життя, які включають харчування, медичний догляд, організацію дозвілля та багато іншого.

Особливості та переваги пансіонату для людей похилого віку в Сіверодонецьку

У пансіонаті, який знаходиться в Сіверодонецьку, можна отримати якісні послуги. Вони спрямовані на створення оптимальних умов для життя людей похилого віку. Якщо самостійний догляд вдома з тих чи інших причин стає неможливим, підтримка фахівців з досвідом стає ідеальним рішенням. Поступово приватні будинки престарілих в Сіверодонецьку і Луганській області стають все більш популярними, тому як там можна отримати кваліфікований догляд. Люди похилого віку можуть вже не справлятися з деякими важливими завданнями, які є невід’ємною частиною повсякденного життя. Співробітники пансіонату надають відповідну підтримку.

Працює платний будинок престарілих в Сєвєродонецьку по кращим якісним стандартам. Тому можна розраховувати на належне обслуговування. Під конкретні потреби легко відшукати оптимальну програму з потрібною ціною і набором послуг. На вибір ми пропонуємо кілька основних варіантів, що дозволяє завжди відшукати найкраще рішення.

Перебування в приватному пансіонаті може бути максимально комфортним для всіх постояльців. Цьому сприяє медична допомога, постійний догляд. Фахівці проконтролюють, щоб людина випила ліки, поміряють тиск, простежать за змінами в стані здоров’я і всім іншим. Є все для якісного дозвілля. Можна зробити вибір на користь прогулянки, спілкування з новими знайомими. Можна також почитати книгу, подивитися телевізор. Постійно організовуються різноманітні заходи. Завдяки ним можна отримати все для приємного проведення часу. У літньому віці дуже важливо постійно займатися чимось, щоб не відволікатися на негативні і непотрібні думки. На офіційному сайті можна відшукати адреси та вартість утримання в будинку для людей похилого віку в Сіверодонецьку, що допоможе сформувати повноцінне думку щодо нашого закладу, прийняти адекватне рішення.

 

Надійність і доступність пансіонату для людей похилого віку в Сіверодонецьку

Кожен житель цього міста і навколишніх населених пунктів може розраховувати на наші високоякісні послуги. Оформлення в будинок для людей похилого віку в Сіверодонецьку відрізняється простотою, займає невелику кількість часу. Буде потрібно збір невеликої кількості документів. Із завданням впорається можна без зайвих труднощів. Попередня консультація допоможе розібратися в нюансах, домовитися про вартість і інших нюансів.

Доступність вважається одним з головних переваг нашого приватного будинку. Є всі умови для комфортного розміщення за адекватною вартості. За допомогою запиту будинок престарілих Сіверодонецьк ціни ще на попередньому етапі вдасться ознайомитися з вартістю, умовами розміщення та іншими нюансами. Кожна літня людина, який до нас заселитися, зможе розраховувати на найкраще обслуговування.

 

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі