Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

Дім престарілих Тернопіль

Тернопільські літні люди можуть без особливих труднощів отримати все для якісного життя. Прийнято вважати, що в такому віці потихеньку життя наближається до свого занепаду, важко отримати від неї щось цікаве і позитивне. Насправді все реально. Можна звернутися в спеціалізований приватний будинок престарілих в Тернополі. Це оптимальне рішення, яке дозволяє розраховувати на якісний догляд. І просто літні люди, і люди з деякими захворюваннями, можуть розраховувати на дійсно хороші умови. Ми намагаємося створювати їх у всіх філіях пансіонату, в тому числі і в Тернополі.

Відмінні характеристики тернопільського будинку для людей похилого віку

Гідне життя насправді стає максимально доступною практично для всіх. Пенсіонери можуть жити в приватному будинку або квартирі. Багато що залежить від стану здоров’я. Деякі, навіть у вельми похилому віці, без проблем справляються з домашніми справами, встигають поговорити з сусідами і т.д. Але деяким з-за особливостей віку і не найкращої стану здоров’я потрібна підтримка. Нашим основним завданням є надання. Сучасний будинок для людей похилого віку Тернопіль володіє повним набором необхідних ресурсів для забезпечення якісної і комфортного життя кожного постояльця. Можна розраховувати на догляд, який буде здійснюватися цілодобово. У штаті для цього є достатня кількість кваліфікованих фахівців. Всі вони мають освіту і значний досвід.

Надійний пансіонат для людей похилого віку Тернопіль не підведе нікого. Якщо людина хоче забезпечити для літнього родича гідні умови, треба серйозно розглянути можливість звернення до нас. Це дозволить розраховувати на прекрасне якість життя без особливих труднощів. При цьому оплата за кожен місяць перебування в приватному пансіонаті завжди дуже адекватна. Таким чином, можна розраховувати на високу якість послуг, які отримує кожен постоялець. За допомогою запиту будинок престарілих Тернопіль ціни легко відшукати більше подробиць. Зазвичай ціна залежить від ряду факторів, серед яких стан здоров’я, обраний для розміщення тип кімнати і багато іншого. Наприклад, проживання в кімнаті на кілька людина буде коштувати дешевше, ніж самостійне. Кожен для свого бюджету і основних потреб обов’язково знайде гармонійний варіант.

Кращий пансіонат для людей похилого в Тернополі

Щоб отримати гарантовано якісні послуги в повному обсязі, дуже важливо вибрати надійний пансіонат. Ми пропонуємо повноцінний догляд, навіть за хворими. Можна звернутися за підтримкою з різноманітними захворюваннями. Фахівці будуть ретельно спостерігати за станом здоров’я постояльців, контролювати прийом медикаментів. Є все для дозвілля, цікавого проведення часу. Можна прогулятися по облагородженою території, посидіти разом з новими знайомими і друзями. Запит будинок престарілих Тернопіль відгуки позвоілт дізнатися про нас багато цікавого і потрібного. Якщо проаналізувати відгуки від реальних постояльців, можна відзначити кілька основних переваг. До них відноситься висока якість послуг, надійність і адекватну вартість. Послуги надаються завжди в максимально великому комплексі, що неймовірно важливо.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі