У літньому віці здоров’я людини часто дає збої, загострюються хронічні захворювання, кістки стають крихкими, людина легко піддається впливу вірусів та різних бактеріальних інфекцій. Будь-який з цих факторів може призвести до того, що до старості людина стає малорухливою або зовсім знерухомленою (тимчасово або вже назавжди). Це спричиняє ряд дуже неприємних речей – труднощі в побутовому обслуговуванні, гігієні, а також фізіологічні та психологічні наслідки.
Фахівці пансіонату «Грааль» чудово розуміють, наскільки важко дається близьким забезпечувати догляд за таким родичом. Мало хто має ресурси і достатній рівень професіоналізму, щоб правильно піклуватися про старого, тому найчастіше страждають від подібного фактора всі члени сім’ї, зокрема й хворий. Альтернативою лікарняному ліжку або сімейному догляду може стати повноцінне проживання в будинку для людей похилого віку для лежачих хворих, де створені необхідні умови.

Перелік послуг

  • Пансіонат для лежачих літніх людей «Грааль» пропонує різні варіанти послуг для людей, які хочуть довірити нам турботу про своїх рідних та близьких.
  • Повноцінне дієтичне харчування.
  • Комфортна кімната для проживання, обладнана спеціальним ліжком для лежачого хворого.
  • Цілодобова доглядальниця, яка допомагає з гігієною та побутовими потребами.
  • Медсестри, санітарки, що здійснюють доглядові та медичні маніпуляції, призначені лікарем.
  • Можливість мати різні варіанти дозвілля навіть у знерухомленому стані (музика, кіно, спілкування і т.д.).
  • При необхідності психологічні консультації для виведення пацієнта з пригніченого або депресивного стану, прийняття нинішнього стану речей.
  • І, звичайно ж, можливість як і раніше бачитися та спілкуватися з рідними у зручний час.
    Безліч хвороб, які можуть супроводжувати пацієнта у лежачому стані, ми також можемо контролювати та здійснювати профілактику виникнення ускладнень, погіршення стану. Персонал будинку для людей похилого віку має досвід у наданні першої допомоги та професійного догляду за хворими з травмами та захворюваннями опорно-рухового апарату, різними хворобами суглобів, знерухомленими пацієнтами після інсульту. Ми не тільки виконуємо прямі рекомендації терапевтів, але й проводимо профілактику утворення пролежнів, застійних процесів у судинах та багато іншого.

Пансіонати догляду за лежачими хворими «Грааль»

Як можна помітити, наш пансіонат для лежачих хворих – це заклад широкого профілю із європейськими стандартами надання послуг. У нас прекрасні умови проживання, медичне обслуговування, психологічна допомога постояльцям, а також цілком демократичні ціни. Завдяки таким умовам пацієнти часто відзначають покращення настрою та стану здоров’я, у них з’являється прагнення до життя та радості, багато хто знаходить близьких за духом друзів.