З кожним роком імовірність зіштовхнутися з порушеннями роботи будь-яких органів і систем організму зростає. І чимало людей похилого віку страждають хворобами саме опорно-рухового апарату. Зазвичай діагностика таких хвороб приходить на вік 40-60 років, і в подальшому розвивається, як хронічний недуг. Існує кілька найбільш поширених хвороб опорно-рухової системи.

Остеопороз – зниження міцності і щільності всіх кісток. Як результат – висока ймовірність травм і переломів, кістки погано зростаються, в результаті травм – порушення роботи кінцівок.

Остеохондроз – хвороба хребта, що супроводжується зміною його форми і підвищеним зносом міжхребцевих дисків, а потім і самих хребців. Це хронічне захворювання, яке характерне для 9 з 10 людей похилого віку.

Ревматоїдний артрит – найчастіше захворювання жіночого організму. Це запальне захворювання, яке вражає внутрішні органи і суглоби. Симптомами цієї недуги можна назвати скутість в рухах, хворобливі відчуття, іноді лихоманку. Ураження суглобів зазвичай відбувається дзеркально – на обох кінцівках одночасно.

Подагра – ускладнення артриту. Це поява кристалів солей в органах і суглобах. Як результат – утворення хворобливих набряків, обмеження їх рухливості.

Лікування та догляд за людьми похилого віку з хворобами опорно-рухового апарату

Залежно від клінічної картини, лікар може підібрати лікування, орієнтоване на зниження проявів хвороби і хоча б часткового відновлення функцій суглобів і тканин. У поєднанні з медикаментами застосовують помірні фізичні навантаження і корекцію харчування.

У приватному пансіонаті для літніх людей створені спеціальні умови, які дозволяють людям похилого віку комфортно жити, пересуватися в міру своїх можливостей, отримувати повноцінне збалансоване харчування і, звичайно ж, спілкуватися з новими друзями.

Наші фахівці мають великий досвід лікування і догляду за людьми похилого віку з різними захворюваннями опорно-рухового апарату, а також ускладненнями, які часто супроводжують дану групу недуг. І ви завжди можете звернутися до нас за допомогою, щоб розмістити близьку вам людину для проживання, лікування і реабілітації.