Рак або онкологія – один з найважчих недуг нашого часу, від якого ніхто не застрахований. Коли хвороба починає вступати в серйозну стадію, пацієнтам необхідний постійний повноцінний догляд медичного персоналу, процедури, маніпуляції, психологічна підтримка. Особливо, якщо ми говоримо про літніх людей, чиї ресурси організму і без цього виснажені, вони вимагають спостереження і перманентної турботи.

Незалежно від того, коли ви виявили захворювання, на всіх етапах потрібен професійний догляд за людьми з онкологією  – здійснити його в домашніх умовах практично неможливо. Крім того, близьким людям буває складно фізично і морально від даної обстановки.

Що потрібно пацієнтам:

  • прийом медикаментів згідно з режимом, прописаному лікарем;
  • фізична допомога в здійсненні побутових потреб і потреб;
  • повноцінне здорове харчування;
  • моральна і психологічна підтримка професіоналів.

Команда пансіонату «Грааль» не перший рік має справу з літніми пацієнтами, які зіткнулися з раком, ми знаємо методику роботи і догляду за такими людьми. У нас створені необхідні умови для перебування, лікування і реабілітації хворих. Якщо ви по-справжньому піклуєтесь про близьку літню людину, то довірте спостереження за ним нашим кваліфікованим фахівцям.
Завдяки перебуванню в спеціалізованому пансіонаті для людей похилого старі отримують належний кваліфікований догляд, медичне обслуговування і приємну компанію, позбавляються від незручностей і страждань, викликаних лежанням будинку в чотирьох стінах на руках у непідготовлених до подібних тягот і стресу родичів.

Особливості догляду за людьми з онкологією

Пансіонат «Грааль» готовий забезпечити допомогу людям з різними стадіями захворювання і особливостями течії. У кімнатах створені комфортні умови, є спеціальне обладнання для лежачих пацієнтів (протипролежневі матраци, спеціальні ліжка, тренажери для відновлення рухливості, дихальних функцій і т.д.), проводяться реабілітаційні процедури.
Що включає в себе необхідний догляд:

  • контроль режиму прийому лікарських препаратів;
  • психологічна допомога від професіонала для хворого і близьких;
  • проведення гігієнічних процедур, здійснення харчування, прогулянок на свіжому повітрі;
  • реабілітація на різних стадіях захворювання.

Все умови неодмінно обговорюються в індивідуальному порядку і формуються на основі рекомендацій лікаря. Професійний догляд і тепла домашня атмосфера підтримують необхідний баланс під час перебування літніх людей в пансіонаті, який благотворно впливає на стан здоров’я.

Догляд в пансіонаті «Грааль»

У наших будинках знаходяться люди похилого віку з різними захворюваннями або цілим комплексом хвороб, але завдяки злагодженій роботі всього персоналу, ми до кожного знаходимо підхід і створюємо сприятливу атмосферу.Родичі можуть відвідувати в будь-який зручний час і не переживати за стан людей похилого віку.
Багато пацієнтів після одужання виявляють бажання залишитися жити в пансіонаті, так як тут їм спокійно і безпечно, є спілкування і медична допомога. Ми надаємо якісний паліативний догляд за онкохворими пацієнтами.