Нам довірють найріднiших

Пансiонат
Для людей похилого віку

1. 24-годинний нагляд

2. Медична підтримка та перевірка лікарів

3. Комфортне розміщення

4. Реабілітація

Багато людей похилого віку продовжують жити активно, навіть після виходу на пенсію. Але рано чи пізно стан може погіршитися через зношування організму. Тому може знадобитися спеціальна реабілітація людей похилого віку. Вона являє собою унікальний процес, який спрямований на відновлення важливих життєвих функцій у літньої людини. У нашому центрі проводяться ефективні реабілітаційні заходи, які дозволяють поступово прийти до тями після стресів, захворювань та інших проблем.

У літньому віці на людину чинять негативний вплив різні зміни. Можуть губитися сили, знижуватися інтерес до життя і т.д. Тому частиною реабілітації в нашому пансіонаті є проведення різноманітних заходів. Вони націлені на відновлення основних функцій організму. Якісно організована реабілітація будинок престарілих практично завжди дає ефект, причому помітний для всіх неозброєним оком.

Будинок престарілих пропонує

Доглядальниця на дім

 • Годування та гігієна
 • Контроль прийому ліків
 • Прибирання в будинку
 • Супровід в лікувальних установах

Пакет “VIP”

 • 1-2 людини в кімнаті
 • Харчування на вибір
 • Прикріплена нянечка 24/7
 • Базові лікувальні процедури і медикаменти

Пакет “ОПТИМАЛ”

 • 3-4 людини в кімнаті
 • Покращене харчування
 • Уважний догляд
 • Процедури і медикаменти опціонально

Пакет “СТАНДАРТ”

 • 4 людини в кімнаті
 • Стандартне харчування
 • Догляд за вимогою
 • Процедури і медикаменти опціонально

Послуги для літніх

Догляд за літніми людьми

Деменция относиться к одним из основных заболеваний, всегда могут быть опасны для людей в пожилом возрасте. Заболевания пресуще прогрессивный вид недуга головного мозга. Для нее характерно большое снижение уровня памяти, ухудшение мышления, снижение чувствительности и ориентации, а так же различных когнитивных функций.

Догляд за лежачими хворими

Деменция относиться к одним из основных заболеваний, всегда могут быть опасны для людей в пожилом возрасте. Заболевания пресуще прогрессивный вид недуга головного мозга. Для нее характерно большое снижение уровня памяти, ухудшение мышления, снижение чувствительности и ориентации, а так же различных когнитивных функций.

Реабілітація після інсульту

При відновленні після інсульту потрібно обдумано підійти до питання реабілітації.

З огляду на всі фактори, правильно підібрана методика збільшує ймовірність відновити функції організму пацієнта, який переніс інсульт

Догляд за людьми з деменцією

Деменція відноситься до захворювань, які небезпечні для людей в літньому віці. Деменція – прогресивний вид недуги головного мозку. Для неї характерне зниження рівня пам’яті, погіршення мислення, зниження чутливості і орієнтації, когнітивних функцій.

Догляд за людьми з Альцгеймером

Хвороба Альцгеймера – дуже важке дегенеративне захворювання, особливо схильні до неї люди похилого віку. У процесі перебігу хвороби знижується рівень інтелекту. Так само погіршується пам’ять, поступово втрачається здатність сприймати дійсність. Хвороба призводить до швидкого погіршення якості рівня життя пацієнта.

0
Фахівців
0
8років роботи
0
Клієнтів

Наша команда

Наші пансіонати

Будинок престарілих в Києві

Пансіонат розміщений в новому трьох поверховому заміському комплексі, знаходиться на великій відстані від міста. У кімнатах є всі зручності: ліжка, шафи, жк-телевізори, тумбочки, столи

від 9000 грн / міс

Будинок престарілих Львів

Пансіонат перебувати в парковій зоні, поруч ліс і речька. Відмінне розташування в дали від галасливих доріг і міст. Свіже лісове і професійний догляд персоналом ваших рідних і близьких.

від 10 000 грн.

Будинок престарілих Дніпро

Пансіонат для літніх людей розташований в тихому районі на окраене міста. Відмінний варіант для спокійного розміреного життя. Територія, що охороняється 24/7 і свіже повітря.

від 8000 грн.

Будинок престарілих Харків

Розташований в Харкові в мальовничому місці. Наш будинок престарілих приймає лежачих і активних дідусів і бабусь, для яких дуже необхідний постійний догляд і контроль прийому медичних препаратів.

від 8000 грн.

Будинок престарілих Тернопіль

Будинок престарілих створений надавати необхідні умови і цілодобову побутової допомоги. Пансіонаті включає в себе спектр послуг по регулярному медичному нагляду, психологічної підтримки та сумлінному ставленню до своєї роботи.

від 8000 грн.

Будинок престарілих Рівне

Якість надання послуг з догляду за людьми похилого віку в будинку для літніх людей гарантує відмінне самопочуття, позитивні емоції, психологічну підтримку та медичний догляд команди кваліфікованих співробітників.

від 9000 грн.

Як заселитися в пансіонат

1

Залиште заявку.Ми передзвонимо і підберемо відповідний пансіонат
для людей похилого віку

2

Оцінимо фізичне і психологічний стан вашого родича і розробимо програму догляду

3

Організуємо перевезення вашого родича в будинок престарілих на спеціалізованому транспорті

4

Допоможемо адаптуватися в центрі і будемо регулярно повідомляти про стан вашого родича

Залиште заявку

Ми передзвонимо вам і підберемо пансіонат, який
підходить за ціною і спектру послуг  У Києві дуже багатьом людям похилого віку потрібен особливий догляд. Щоб його отримати повною мірою, необхідно звернутися до надійного пансіонату. Це дозволить гарантовано отримати належну якість за адекватною вартістю. Сучасні будинки для людей похилого віку Київ стали досить популярними. Вони можуть надавати послуги кардинально різної якості за різною вартістю. Щоб знайти відповідне поєднання таких параметрів, важливо вибирати тільки перевірене місце. Наш пансіонат є таким, тому що має повний набір необхідних якостей.

  Достойне життя у похилому віці за допомогою будинку для людей похилого віку

  Багатьом здається, що життя в старості просто не може бути якісним і приємним. Така думка склалася через велику кількість різноманітних проблем зі здоров’ям. Деякі їх реально сильно докучають, але з більшістю цілком можна жити, причому дуже комфортно. Просто знадобиться створення відповідних умов життя. Зробити це вдома дуже важко. Тому будинок для людей похилого віку Київ стає гарним виходом зі становища. Ми пропонуємо повний комплекс послуг, якість яких не піддається жодним сумнівам.

  Літній вік має безліч специфічних особливостей, які дуже важливо знати. Наші співробітники чудово розуміються на цьому, можуть знайти індивідуальний підхід до всіх постояльців. Це своєрідна гарантія якісного та приємного життя кожної людини в нашому центрі. Є кілька основних турбот, серед яких годівля, своєчасна медична допомога, контроль за прийомом ліків, різноманітні гігієнічні процедури тощо. Щоб перебрати такі турботи на себе, треба мати знання та час. Якщо перші можна видобувати з мережі або за допомогою бесід із професіоналами, то згодом все набагато складніше. Сучасний темп життя в Києві не дозволяє витрачати велику кількість часу навіть на деякі дуже важливі завдання. Щоб доглядати свого родича, доведеться або відмовитися від багато чого іншого, або щось робити з роботою. Ситуація виходить практично безвихідною на перший погляд, тому що відмовлятися від роботи безглуздо. Але на допомогу приходить сучасний будинок для людей похилого віку Київ недорого. Наші послуги справді доступні, але при цьому максимально якісні.

  Жити гідно можна навіть у похилому віці. Наш пансіонат робить для цього все можливе. Можна розраховувати надання повного комплексу високоякісних послуг. У штаті працюють доглядальники, які мають досвід і спеціальну освіту, лікарі, дієтологи, кухарі та багато інших. Весь персонал згуртовано працює над досягненням єдиної мети. Вона у тому, щоб забезпечити кожного постояльця відповідним рівнем якості послуг.

  За допомогою запиту будинок престарілих Київ ціни кожен бажаючий зможе відшукати нас, ознайомитися з цінами та іншими важливими нюансами. Попередня консультація зі співробітниками пансіонату дозволить дізнатися багато цікавого та корисного.

  Які послуги надає приватний будинок для людей похилого віку?

  Здебільшого приватні будинки для людей похилого віку Київ пропонують приблизно однакові послуги. Їхній перелік може відрізнятися незначно. Ми пропонуємо всі необхідні послуги, причому на максимально високому якісному рівні. Є всі можливості розміщувати не просто літніх, а й хворих людей. Є безліч захворювань, від яких страждають люди похилого віку. Деякі з них сильно обмежують можливості людини, які й так не дуже великі. Ми допомагаємо забезпечити ідеальний догляд за хворими із проблемами різного характеру. Гарантується цілодобовий догляд, медична підтримка. В наявності спеціальне обладнання, медикаменти. Усім цим займаються досвідчені лікарі. Запит будинку престарілих Київ ціни дозволить сформувати попередню думку щодо співвідношення вартості та якості.

  Ми є приватним домом для людей похилого віку Київ, який гарантує кращу якість послуг без компромісів. Енергійні співробітники роблять все для забезпечення комфорту кожної людини похилого віку. До основних послуг належать:

  Догляд, що здійснюється у цілодобовому режимі. Він передбачає контроль над прийомом лікарських засобів, вимірювання тиску, проведення різноманітних процедур.
  Дозвілля, що є неймовірно важливим для підтримання нормального морального стану. Кожен відвідувач може вибрати цікаве заняття, наприклад, прогулянку або гру, перегляд телевізора або читання, а також багато іншого.
  Харчування – це важлива складова комфортного життя. Ми намагаємося робити його максимально збалансованим з огляду на індивідуальні потреби кожного пацієнта. Їжа виходить не лише по-справжньому корисною, а й реально смачною.

  Сучасний будинок престарілих Київ ціна послуг якого завжди знаходиться на адекватному рівні, можна назвати найкращим вибором. Ми пропонуємо прийнятні для більшості ціни. Навряд чи вдасться більше заощадити, якщо доглядати літню людину самостійно.

  Є приватні будинки для людей похилого віку Київ, які змогли довести свою спроможність та надійність