Slider

Багато людей похилого віку продовжують жити активно, навіть після виходу на пенсію. Але рано чи пізно стан може погіршитися через зношування організму. Тому може знадобитися спеціальна реабілітація людей похилого віку. Вона являє собою унікальний процес, який спрямований на відновлення важливих життєвих функцій у літньої людини. У нашому центрі проводяться ефективні реабілітаційні заходи, які дозволяють поступово прийти до тями після стресів, захворювань та інших проблем.

У літньому віці на людину чинять негативний вплив різні зміни. Можуть губитися сили, знижуватися інтерес до життя і т.д. Тому частиною реабілітації в нашому пансіонаті є проведення різноманітних заходів. Вони націлені на відновлення основних функцій організму. Якісно організована реабілітація будинок престарілих практично завжди дає ефект, причому помітний для всіх неозброєним оком.

У літньому віці можуть виникати різноманітні проблеми зі здоров’ям, які вимагають якісної реабілітації медичного характеру. У нашому приватному пансіонаті медична реабілітація людей похилого віку завжди відрізняється високою якістю. Можна відзначити серед її основних особливостей допомогу у відновленні функцій систем і органів. Для цього організовуються спеціальні відновні програми, застосовуються перевірені методики.

 

Кваліфікована медична реабілітація в будинку для літніх людей дозволяє людині поступово відновити основні функції, повернути колишній стан. Активно використовується лікувальна фізкультура, фізіотерапія та багато інших маніпуляції. Це наш основний пріоритет, для досягнення якого робиться фактично все можливе. У пансіонаті для літніх є хороші ресурси і кваліфікований персонал, що позначається на ефективності проведення реабілітації.

Дуже важливим моментом для літніх людей вважається соціалізація. Це невід’ємний елемент життя, який дозволяє відчувати належний рівень комфорту. Щоб домогтися ефективної соціалізації, наші співробітники намагаються включити кожного постояльця в спілкування. Соціальна взаємодія поступово виходить на новий рівень. Складається воно з спільної діяльності і спілкування. Соціалізація в будинку для літніх людей в Києві відрізняється високою якістю і максимальною ефективністю. Можна розраховувати, що кожен отримає ідеальні умови для спілкування з іншими постояльцями, а також співробітниками закладу.

Соціалізація триває протягом усього життя. Особливо важливою вона стає в літньому віці. Успіх залежить від багатьох факторів. Важливим нюансом вважається психологічна складова. Ми приділяємо їй величезну увагу. Для того щоб постояльці відчували турботу і комфорт, робиться все можливе, створюються умови для комфортного спілкування. Соціалізація літніх людей завжди проходить оперативно і за всіма основними правилами. Для цього в штаті є кваліфіковані фахівці, що володіють великим досвідом.

У приватному будинку для престарілих людей створюються всі умови, серед яких і високий рівень безпеки. Він проявляється у використанні найрізноманітніших заходів. Постійний нагляд здійснюється співробітниками пансіонату, що зводить практично до нуля ймовірність виникнення нещасних випадків. Безпека людей похилого віку в пансіонаті в Києві продумана до дрібниць. Але в добре обладнаному приватному пансіонаті ніяких подібних проблем не виникає.

Безпека людей похилого віку є нашим пріоритетом. Тому для її повноцінного забезпечення робиться практично все можливе. Забезпечується пожежна безпека, а також індивідуальна безпеку кожної окремої людини. Це проявляється в контролі над вживанням ліків, що виключає передозування, погіршення стану здоров’я та інші подібні проблеми. Ми гарантуємо комплексну безпеку для всіх на належному рівні.

У приватному пансіонаті кожен постоялець отримує якісні послуги, які передбачають постійний контроль над станом здоров’я і основними аспектами життя. Людина з віком стає все змінюючи самостійним. Якщо до літнього віку додаються ще й різноманітні проблеми зі здоров’ям, ситуація погіршується кардинальним чином. Контроль за літніми людьми і догляд в нашому пансіонаті відповідає унікальним якісним нормам. Під кожного пацієнта знаходиться свій підхід, який гарантує справжню якість догляду.

 

Люди похилого віку можуть забувати прийняти ліки, відчувати проблеми з гігієнічними процедурами та іншими подібними моментами. Завданням працівників пансіонату стає надання відповідної допомоги. Догляд за літніми людьми Київ здійснюється кваліфікованими співробітниками, від досвідчених очей яких не піде нічого важливого. Це гарантує, що для літніх людей створюються по-справжньому якісні умови для проживання.

Щоб створити по-справжньому якісні умови для літніх людей, наші співробітники роблять все можливе. Догляду приділяється особлива увага. Навчений персонал, який має значний досвід, знає, як знайти індивідуальний підхід до всіх постояльцям. Догляд за літніми людьми в будинку для літніх людей в Києві може бути неймовірно якісним, що позитивно впливає на настрій, комфорт та інші важливі моменти.

 

Кваліфікований догляд передбачає прибирання в кімнатах, допомога в проведенні різноманітних гігієнічних процедур, в лікуванні, прийому таблеток і все інше. За допомогою запиту догляд за людьми похилого віку Київ легко дізнатися про ключові подробицях. Можна розраховувати на стабільно високу якість, тому що догляд здійснюється за сучасними стандартами і європейським нормам. Наші співробітники розуміють, як доглядати за людьми з тими чи іншими захворюваннями, а також просто за літніми людьми.

У будь-якому віці правильне харчування є неймовірно важливою складовою частиною життя. У нашому пансіонаті для літніх людей створені ідеальні умови для отримання якісного харчування. Його підбирають особливо з індивідуальними характеристиками організму, уподобаннями людини та іншими нюансами. Таке харчування літніх людей дозволяє насичувати організм потрібними компонентами, що позитивно впливає на самопочуття.

Для приготування продуктів ми використовуємо тільки високоякісні і завжди свіжі інгредієнти. Їх готують досвідчені кухарі, крім приємного смаку завжди можна розраховувати і на користь. Продумане харчування літніх людей в будинку для літніх людей є своєрідним запорука гарного самопочуття. Організм в достатній кількості буде отримувати потрібні мікроелементи, вітаміни і інші корисні речовини. Харчування завжди якісне і свіже. Годують постояльців по кілька разів на день, щоб вони ніколи не залишалися голодними

У літньому віці потрібно якомога більше спілкування. Як правило, більшість людей в такому віці страждає від нестачі спілкування. Важко знайти знайомих, з якими можна поговорити, згадати про минуле, обговорити новини. У нашому пансіонаті кожен співробітник має значний досвід спілкування з людьми похилого віку. Можна розраховувати також на те, що постояльці зможуть знайти собі товаришів, поспілкуватися з ними.

 

У пансіонаті кожна літня людина отримує унікальну можливість досхочу спілкуватися, як з іншими постояльцями. Кожен співробітник розуміє, про що можна поговорити з людьми і як їх зацікавити. Великий досвід спілкування з людьми похилого віку в будинку для літніх людей є нашим важливим перевагою. Постійне спілкування дозволяє менше думати про проблеми, ділитися ними з іншими людьми, що в результаті позитивно позначається на емоційному стані будь-якої людини.

У приватному будинку для престарілих, який знаходиться в Києві, можна отримати гарантовано високу якість послуг. Окрема увага приділяється реабілітації постояльців після різноманітних захворювань. Робиться все для соціалізації постояльців і створення для них комфортних умов. Літнім людям турбота необхідна в максимально великому обсязі. Пов’язано це з необхідністю допомоги під час гігієнічних процедур, лікуванні тощо

 

Люди похилого віку вимагають особливого підходу, особливо при наявності деяких захворювань. Наприклад, після інсульту або інших подібних захворювань потрібна якісна підтримка для відновлення. Ми проводимо якісні реабілітаційні заходи. Медична підтримка також відрізняється високою якістю, тому що в пансіонаті працюють тільки досвідчені професіонали. Літнім людям турбота в будинку для літніх людей забезпечена в повній мірі, як і безпеку. Територія пансіонату обгороджена від сторонніх.

Ми працюємо з такими діагнозами як:

Будинок престарілих пропонує

Пакет “СТАНДАРТ”

4 людини в кімнаті

Стандартне харчування

Догляд за вимогою

Процедури і медикаменти опціонально

Пакет “VIP”

1-2 людини в кімнаті

Харчування на вибір

Прикріплена нянечка 24/7

Базові лікувальні процедури і медикаменти

Пакет “ОПТИМАЛ”

3-4 людини в кімнаті

Покращене харчування

Уважний догляд

Процедури і медикаменти опціонально

Доглядальниця на дім

Годування та гігієна

Контроль прийому ліків

Прибирання в будинку

Супровід в лікувальних установах

З'явилися питання? Ми Вам передзвонимо!

Послуги для літніх

Реабілітація після інсульту

При відновленні після інсульту потрібно обдумано підійти до питання реабілітації.

З огляду на всі фактори, правильно підібрана методика збільшує ймовірність відновити функції організму пацієнта, який переніс інсульт

sidelka_moskva

Догляд за лежачими хворими

PUq6Uh44_l

Догляд за літніми людьми

Без названия

Догляд за людьми з деменцією

Деменція відноситься до захворювань, які небезпечні для людей в літньому віці. Деменція – прогресивний вид недуги головного мозку. Для неї характерне зниження рівня пам’яті, погіршення мислення, зниження чутливості і орієнтації, когнітивних функцій.

620466077c427f141effa294382f5fba_XL

Догляд за людьми з Альцгеймером

Хвороба Альцгеймера – дуже важке дегенеративне захворювання, особливо схильні до неї люди похилого віку. У процесі перебігу хвороби знижується рівень інтелекту. Так само погіршується пам’ять, поступово втрачається здатність сприймати дійсність. Хвороба призводить до швидкого погіршення якості рівня життя пацієнта.

0 +
фахівців
0 років
роботи
0 +
клієнтів

Наша команда

Наші пансіонати

Будинок пристарілих в Києві

Пансіонат розміщений в новому трьох поверховому заміському комплексі, знаходиться на великій відстані від міста. У кімнатах є всі зручності: ліжка, шафи, жк-телевізори, тумбочки, столи

від 9000 грн / міс

Будинок пристарілих Львів

Пансіонат перебувати в парковій зоні, поруч ліс і речька. Відмінне розташування в дали від галасливих доріг і міст. Свіже лісове і професійний догляд персоналом ваших рідних і близьких.

від 10 000 грн.

Будинок пристарілих Дніпро

Пансіонат для літніх людей розташований в тихому районі на окраене міста. Відмінний варіант для спокійного розміреного життя. Територія, що охороняється 24/7 і свіже повітря.

від 8000 грн.

Будинок пристарілих Харків

Розташований в Харкові в мальовничому місці. Наш будинок пристарілих приймає лежачих і активних дідусів і бабусь, для яких дуже необхідний постійний догляд і контроль прийому медичних препаратів.

від 8000 грн.

Будинок пристарілих Тернопіль

Будинок пристарілих створений надавати необхідні умови і цілодобову побутової допомоги. Пансіонаті включає в себе спектр послуг по регулярному медичному нагляду, психологічної підтримки та сумлінному ставленню до своєї роботи.

від 8000 грн.

Будинок пристарілих Рівне

Якість надання послуг з догляду за людьми похилого віку в будинку для літніх людей гарантує відмінне самопочуття, позитивні емоції, психологічну підтримку та медичний догляд команди кваліфікованих співробітників.

від 9000 грн.

Як заселитися в пансіонат

1

Залиште заявку.
Ми передзвонимо і підберемо
відповідний пансіонат
для людей похилого віку

2

Оцінимо фізичне і

психологічний стан

вашого родича і

розробимо програму догляду

3

Організуємо перевезення
вашого родича в будинок
престарілих на
спеціалізованому
транспорті

4

Допоможемо адаптуватися в
центрі і будемо регулярно
повідомляти про стан
вашого родича

Залиште заявку

Ми передзвонимо вам і підберемо пансіонат, який
підходить за ціною і спектру послуг