З кожним роком ресурси людського здоров’я вичерпуються, ми стаємо все більш схильні до різних недуг і захворювань. Саме тому люди похилого віку часто мають цілий букет хронічних хвороб, нерідко до них додається і щось серйозне – онкологія, психічні розлади, хвороби серцево-судинної системи, атрофія кінцівок і багато іншого.
Літнім людям потрібна увага і догляд, а також постійне спостереження у фахівців. На жаль, в сучасних реаліях забезпечити це в домашніх умовах неможливо. Тому вибір падає на пансіонат для людей похилого, де крім проживання і харчування включається вся необхідна допомога людям похилого віку за індивідуальним планом, повне цілодобове медичне супроводження.
Пансіонат для літніх є будинок, обладнаний необхідними пристроями для інвалідів та літніх людей, із затишними кімнатами, власною кухнею, кабінетами для проведення оздоровчих заходів та багатьом іншим. У ньому з комфортом уживаються люди похилого віку з різними захворюваннями і особливостями характеру, адже персонал пансіонату стежить за тим, щоб всім було затишно і спокійно.

Які захворювання найчастіше зустрічаються у літніх людей

Абсолютно всі системи організму з часом зношуються і починають «давати збої». Тому після 60 практично у кожної літньої людини є недостатність серцево-судинної і нервової системи, травлення, дихання, сечостатевих функцій. Крім цього, нерідкі такі серйозні недуги як:

Для кожного захворювання передбачається свій протокол лікування, особливості дієти, догляду та способу життя. Після діагностики, фахівці пансіонату «Грааль» складають індивідуальний план лікування і Догляду процедур, визначають майбутній образ життя і режим постояльця. Великий досвід в даній області дозволяє нам справлятися з будь-якими непередбачених станами, а також психічними ускладненнями.