Categories
Наш блог

Пансіонат для пенсіонерів

Мало хто знає, що саме включає в себе поняття «будинок для людей похилого віку». Існують різні будинки з різним функціоналом, особливостями на державній або приватній базі, з різним форматом послуг.

Приватний пансіонат для людей похилого віку «Грааль» – це повноцінний санаторій для людей похилого віку, який дозволяє зробити життя в похилому віці якісним і гідним.
Навіть за наявності важких захворювань, пов’язаних із віком, ускладнень, різноманітних патологій та зниженої активності ми надаємо повноцінний догляд за допомогою медичного персоналу, зменшуємо дискомфорт, пов’язаний із захворюванням.

Що пропонує пансіонат

Життя літньої людини має низку особливостей, у тому числі психологічних, які необхідно враховувати. Наші професіонали чудово обізнані про них, оскільки мають великий досвід у сфері піклування про людей похилого віку. Вони можуть створити по-справжньому сприятливу атмосферу та забезпечити комфортні умови проживання постояльців. Основні завдання, які ми забезпечуємо:

  • приготування їжі та годування (п’ятиразове) з можливістю індивідуального підбору дієти,
  • медичне обслуговування на постійній основі (психологи, фізіотерапевти, медсестри, доглядальниці тощо),
  • допомога у здійсненні гігієнічних процедур, особливо для пацієнтів, прикутих до ліжка або людей з інвалідністю,
  •  Організація дозвілля та відпочинку.

Будинок для людей похилого віку – прогресивне рішення

Через сучасний темп життя можливості знайти час для повноцінного догляду за старим родичем практично неможливо. Однак у кожному великому місті є філія приватного пансіонату «Грааль», де готові взяти на себе всі побутові турботи, залишивши вам тільки радість людського спілкування та участі. Життя в будинку для літніх людей – доступна послуга, яка стане набагато розумнішим рішенням, ніж наймання окремих фахівців, які допомагають у домашніх умовах доглядати літню людину.
Пансіонат «Грааль» дозволяє створити людям з важкими захворюваннями гідне та радісне життя, повне відчуттів та насичене подіями. Крім того, завдяки доглядальницям, лікарям, кухарям, психологам та іншим фахівцям нашого центру ми надаємо найвищий рівень послуг схожий на європейське, високу якість життя і згуртовано працюємо над спільною благою метою.