Пансіонат для літніх «Грааль» надає послугу, яка часто потрібна родичам та сім’ям людей похилого віку з важкими недугами. Це перевезення лежачих хворих. Малорухливі пацієнти можуть бути доставлені до будинку для людей похилого віку, до лікарні, на аналізи, дослідження, до вузьких фахівців. Доставка здійснюється спеціально обладнаною машиною швидкої допомоги, де працюють професіонали.

Давайте розберемося, кому і коли буде розумно користуватися такою послугою.

У яких випадках слід транспортувати тяжкохвору людину

Доставка родича з власного будинку у разі погіршення стану до лікарні або на аналізи, КТ, МРТ, рентгенографію тощо. Таке перевезення тяжкохворихповинна обов’язково супроводжуватися медичним персоналом та спеціальним обладнанням. У разі екстреної ситуації фельдшер зможе надати реанімацію, дати кисень.

  • Транспортування інвалідів, лежачих пацієнтів, людей з тимчасовими травмами. Така послуга може знадобитися з низки причин, навіть для звичайного переїзду людини з пункту А до пункту Б. Спеціалісти «Грааль» підберуть індивідуальний допоміжний транспорт, виходячи зі стану клієнта (ходунки, крісло-каталку, милиці, допоможуть занести на ношах).</span>
  • Пересування літніх людей містом. У благородному віці навіть щодо здорових людей похилого віку важко діставатися громадським транспортом або звичайним автомобілем у справах. Спеціалізована машина безпечно може доставити таку людину до поліклініки або до приватного лікаря, до нотаріуса, відвідати родичів, та у будь-яких інших звичайних життєвих справах.

Ціна перевезення лежачих хворих

Немає фіксованої вартості даної послуги, оскільки багато факторів впливає на остаточну ціну:

  • стан пацієнта, чи потребує він доп. Обладнанні;
  •         відстань (крім перевезення хворих по місту є і< /span>міжміське перевезення хворих);
  •         особливості та додаткові нюанси.

Під час послуги до пацієнтів та їх супроводжуючих ставляться дбайливо та з повагою, створюють максимально безпечні умови, звертаючи увагу на багато моментів:

  •         У процесі їзди мінімізується дискомфорт завдяки фіксуючим насадкам (для пацієнтів з травмами, переломами), амортизуючим пристосуванням.
  •         Супроводжуючі відправляються з пацієнтом абсолютно безкоштовно.
  •         Під час замовлення машини швидкої допомоги для транспортування ми з’ясовуємо всі обставини поїздки, повну картину здоров’я підопічного, складаючи план перевезення.
  •         Надання медичної допомоги в разі потреби проводиться за всіма офіційними алгоритмами, фахівці мають профільну освіту та досвід роботи з важкими пацієнтами.

Будинок для людей похилого віку «Грааль» готовий допомагати найуразливішим верствам населення, забезпечувати їм можливість отримувати належне медичне обслуговування та турботу, працювати над тим, щоб їхній стан здоров’я не погіршувався. Для цього і була розроблена система перевезення хворих у стані загострення недуги, а також погано ходять, малорухливих людей похилого віку та інвалідів.