ПОСЛУГИ

Пакет “СТАНДАРТ”

4 людини в кімнаті

Стандартне харчування

Догляд за вимогою

Процедури і медикаменти опціонально

Пакет “VIP”

1-2 людини в кімнаті

Харчування на вибір

Нянечка 24/7

Базові процедури і медикаменти

Пакет “ОПТИМАЛ”

3-4 людини в кімнаті

Покращене харчування

Нянечка 24/7

Процедури і медикаменти опціонально

Доглядальниця

Кормління та гігієна

Контроль прийому медикаментів

Прибирання в домі

Супровід в медичний заклад

Якісні послуги будинку престарілих

Якісні послуги будинку престарілих надаються на чесних умовах. Різноманітність послуг можна назвати максимальним. Це дозволяє під конкретний випадок відшукати оптимальний варіант, отримавши гарантію якості. Ми працюємо в даній сфері досить давно, що дозволяє зробити перебування будь-якого мешканця в пансіонаті по-справжньому комфортним.

Ми працюємо з такими діагнозами

Які послуги надає наш пансіонат для людей похилого віку?


Список послуг максимально великий, що дозволяє всім розраховувати на задоволення актуальних потреб. Пансіонат працює з різноманітними захворюваннями. Серед основних діагнозів можна відзначити енурез, проблеми з опорно-руховим апаратом, ракові захворювання, діабет і т.д. Під будь-якої людини підбирається індивідуальна схема лікування та догляду. За ним постійно доглядають досвідчені лікарі, медсестри і доглядальниці.

Всі послуги пансіонату Київ відрізняються бездоганною якістю. Це єдиний стандарт для нашого пансіонату. Є кілька основних пакетів послуг, які відрізняються якістю і вартістю. Найдоступнішим варіантом є розміщення в кімнаті на чотирьох чоловік. Пропонується стандартне харчування і догляд за вимогою. Це ідеальне рішення для тих, у кого бюджет обмежений. Можна отримати без переплат ідеальне якість. Можна вибрати більш комфортний пакет, відповідно до якого харчування надається на вибір, а в кімнаті людина проживає самостійно або разом з ще одним гостем. Протягом цілої доби за ним доглядає досвідчена нянечка. Оптимальний пакет передбачає розміщення від 3 до 4 осіб в кімнаті, покращене харчування, догляд підвищеної уважності. Надається і послуга доглядальниця додому. Вона передбачає проведення гігієнічних процедур, якісне харчування, прибирання в будинку і багато іншого.

 

Кращі послуги за доступними цінами


Мало хто вдома для престарілих в Києві здатні запропонувати таку вартість послуг при максимально високій якості. У нас використовуються сучасні стандарти якості роботи, які відповідають основним міжнародним і європейським вимогам. Можна отримати комплекс високоякісних послуг на кращих умовах. У цей список входить ретельний догляд, медичний нагляд, організація дозвілля, харчування та багато іншого. Такі надійні приватні будинки престарілих в Києві, як наш, являють собою ідеальне рішення в більшості випадків. Якщо треба забезпечити якісний догляд для літньої людини, варто звернутися до нас.

 

Запит будинку престарілих в Києві адреси дозволить дізнатися більше про розташування. Також легко проконсультуватися, щоб дізнатися про вартість, багатьох специфічних моментах і про все інше. Якісний догляд для літньої людини стає необхідністю дуже часто. Особливо потреба зростає, якщо людина хвора серйозно. Через обмеження в діях можуть виникати проблеми. Але ми робимо все можливе для їх максимально продуктивного рішення. Надійні будинку престарілих Київ і Київська область можуть поєднувати в собі якість, доступність та інші важливі переваги. Це було неодноразово доведено нами під час надання своїх послуг постояльцям.