Пансіонат для літніх людей «Грааль» – це можливість людям похилого віку з комфортом доживати свої золоті роки, а для їх близьких – впевненість в тому, що буде надана вся необхідна медична допомога і турбота. Тут літні люди можуть спілкуватися і перебувати в колі однодумців, а не на лікарняному ліжку, проходити реабілітацію, спілкуватися з рідними в зручний час.

Для нас немає перешкод в наданні спеціалізованої допомоги, ми доглядаємо за таких діагнозах як:

Також допомагаємо відновитися після інсульту / інфаркту. У нашій практиці не тільки надання допомоги в пансіонаті, а й послуга доглядальниці і медсестри додому, яка може виробляти догляд за лежачими хворими 24/7.

За 8 років роботи ми зарекомендували себе в цій галузі найкращим чином і допомогли великій кількості сімей. Через наші будинки пройшло понад півтисячі людей похилого віку. У кожному місті ми створили пансіонат, в якому працює кваліфікований медичний персонал і дбайливі доглядальниці. Ми готові забезпечити гідне перебування нашим гостям. Діагностику стану і консультацію можна отримати по телефону або на сайті.

У нас передбачено харчування, гігієнічні процедури, медичні маніпуляції, безліч варіантів дозвілля, прогулянки на свіжому повітрі і багато іншого.

Центральний офіс:

м. Київ, вулиця Олега Рябова,

будинок 24

Час роботи офісу:
Пн-Пт, 9:00 – 18:00

info@nnnngroup

 

Відділ роботи з клієнтами

+38(067) 255 11 55