Categories
Наш блог

Приватні будинки для людей похилого віку

Система приватних закладів, де надають послуги з догляду та лікування людей похилого віку з цілодобовим проживанням має багатовікову історію. Звичайно, люди похилого віку, яким потрібна допомога і догляд, були в усі часи. Першими до цього рішення дійшли США і Японії, Західної Європи. У сучасному світі вже практично у всіх цивілізованих країнах можна зустріти як державні, так і приватні установи з огляду на людей похилого віку.

Як показує практика, приватний будинок для людей похилого віку, хоч і обходиться дорожче, але має низку переваг перед державною установою. Як мінімум, це свобода наймати більше кваліфікованого персоналу, створювати якісніші умови проживання, умови в будинку та на прибудинковій території, окремі кабінети для реабілітації, групових занять та дозвілля.

Які послуги надаються

У пансіонаті «Грааль» представлений широкий спектр послуг із забезпечення літніх людей медичною допомогою, доглядом та дозвіллям.

  • Комплексне харчування, прибирання кімнат, комфортабельні номери з усім необхідним.
  • Доглянута територія пансіонату для прогулянок та відпочинку.
  • Контроль прийому медикаментів, реабілітаційні та профілактичні процедури.
  • Багате дозвілля зі спілкуванням, читанням, переглядом фільмів та передач, настільними іграми, музикою.
  • Допомога у всіх повсякденних справах лежачим або малорухомим пенсіонерам.
  • Огляд людей з тяжкими захворюваннями.
  • Психологічна підтримка.

Плюси перебування пенсіонерів у пансіонаті для людей похилого віку

Перебуваючи в оточенні своїх ровесників і без побутових обов’язків (приготування їжі, прибирання тощо), самопочуття та моральний стан пенсіонерів найчастіше покращується. Умови, створені у такому будинку престарілих як в Миколаєві https://zabota-lyubimykh.com.ua/uk/houses/privatnij-pansionat-dlya-prestarilih-u-mikolayevi/, дуже відрізняються від лікарняної палати стаціонару. Вони швидше нагадують затишну домашню обстановку, лише з приємною компанією та цілодобовою допомогою.

Проблеми зі здоров’ям, які заважали адаптуватися до життєвих реалій, стають майже непомітними. Крім догляду, в будинку для літніх людей є спеціальні ліжка, ходунки, пандуси, поручні та інші деталі інтер’єру, які дають можливість літній людині вести рухливий спосіб життя.