Догляд за людьми з хворобою артрит-подагра

Подагра – захворювання, яке досить часто зустрічається у людей похилого віку. Воно є однією з форм артриту, коли в області суглобів накопичується велика кількість рідини, створюючи набряклість. Це, по-перше, викликає хворобливі відчуття, по-друге, заважає здійснювати елементарні фізичні рухи, знижує активність, створює постійний психологічний тиск через малорухливий спосіб життя та перманентний біль. Відбувається це через те, що в тканинах накопичена сечова кислота вище допустимої норми, яка кристалізується безпосередньо на суглобах. у нічний час та вечірній час, а також при найменших рухах). Діагноз найкраще підтвердити у лікаря і лише потім починати лікування і боротьбу з симптомами.

  • ожиріння, надмірна вага;
  • надмірне споживання алкогольних напоїв;
  • часте споживання м’яса і риби, незбалансована дієта;
  • наслідки інфекційних захворювань.

Догляд за людьми з подагрою

Хвороба суглобів у похилому віці це серйозна проблема, яка заважає пенсіонерам виконувати елементарні побутові завдання. У тому числі й догляду за собою. Якщо ваші близькі зіткнулися з цим захворюванням, найкращим рішенням буде забезпечити їм догляд у пансіонаті для людей похилого віку «Грааль». Наші фахівці не тільки допоможуть реалізувати повноцінний догляд, але і всіляко сприятимуть полегшенню симптомів хвороби, в тому числі і за допомогою медичного впливу. Коли трапляється раптовий напад подагри, людина відчуває нестерпний біль, який може тривати до двох діб, вона навіть не завжди здатна викликати собі швидку медичну допомогу. Але якщо літня людина знаходиться в будинку для людей похилого віку, їй завжди швидко буде надано допомогу, кваліфікована медсестра здійснить рекомендовані процедури та забезпечить харчування та догляд за побутовими потребами пацієнта. Алгоритм дій у разі нападу:

  1. Підняти кінцівку із запаленим суглобом.
  2. Дати пацієнтові максимальну кількість рідини (до 4 л), щоб вивести сечову кислоту з організму якнайшвидше.
  3. Забезпечити пацієнтові спокій і належний догляд, дієту, дотримання постільного режиму.

За правильної та своєчасної допомоги гострі спалахи хвороби практично сходять нанівець, рецидиви трапляються вкрай рідко. Згодом літня людина починає знову рухатися і вести повноцінний спосіб життя під наглядом медперсоналу, адаптуючи їх до нових умов побуту, і навіть підтримуючи позитивний психологічний стан.