Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

Догляд за літнім родичем потребує серйозних тимчасових витрат та чималої кількості зусиль. А за деякими людьми у віці зовсім нема кому доглядати. Тому оптимальним і навіть єдиним виходом стає будинок для людей похилого віку Дніпро. Головне серед різноманітності пропозицій вибрати надійне місце, де цінують постояльців, створюють для них комфортні умови за чесними цінами. Ми пропонуємо все це у кращому вигляді.

Причини популярності приватного пансіонату для людей похилого віку в Дніпрі

Наш приватний заклад працює за сучасними якісними стандартами, як і всі інші філії. У Дніпрі кількість людей, які потребують спеціальної підтримки, стає дедалі більше. Не можна залишати їх напризволяще. Бажано визначити свого родича, якщо є така можливість до нас. Це буде найраціональніше рішення, тому що можна розраховувати на повний комплекс високоякісних послуг. Мало хто з будинків престарілих в Дніпрі готові надати їх за такими ж привабливими цінами, як ми. Вартість розміщення залежить від безлічі факторів. Тому під конкретні потреби і фінансові можливості легко для кожного постояльця знайти раціональне рішення.

Насправді навіть в літньому віці можна жити гідно. Звичайно, стан здоров’я навряд чи дозволить насолоджуватися життям, як раніше, але відчувати себе добре цілком реально. Такий вік не вироком, якщо оселитися в приватному пансіонаті. Ми створюємо там кращі умови для якісного життя. Наприклад, можна розраховувати на збалансоване харчування, постійний догляд, медичну підтримку та багато іншого. Якщо у людини є хронічні захворювання, йому буде приділено особливу увагу. У штаті працюють кращі фахівці з медичною освітою, обслуговуючий персонал з досвідом. Все це позитивно впливає на якість послуг, що надаються. За допомогою запиту будинок престарілих Дніпро ціни легко дізнатися все найцікавіше і важливо з приводу вартості. На неї впливає розміщення, харчування та інші чинники. Завжди після попередньої консультації з нашими співробітниками можна знайти відповідне рішення.

Приватні будинки престарілих в Дніпрі поступово стають все більш популярними. Це пов’язано з тим, що жителі Дніпра змінюють своє ставлення до подібних закладом. Рух у бік Європи сприяє цьому. Там вже дуже давно подібні пансіонати стали звичною частиною життя цивілізованих людей. Залишається сподіватися, що в Україні і зокрема в Дніпрі все буде так само.

Чому оселитися в будинку для літніх людей в Дніпрі – це правильне рішення?

Є кілька основних факторів на користь такого рішення. Наш приватний будинок престарілих Дніпро по багатьом основним параметрам можна назвати еталонним. Надаються високоякісні послуги для всіх постояльців. Якщо літня людина перестала самостійно справлятися з деякими важливими завданнями, а прийти на допомогу нікому, пансіонат стає ідеальним вибором. Також він буде таким, якщо у людини є якісь складні захворювання. У нас можна отримати необхідний медичний догляд за всіма правилами, розраховуючи на краще обслуговування. За допомогою запиту Дніпро будинок престарілих легко відшукати нас, проконсультуватися або навіть самостійно відвідати приватний пансіонат.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі