Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

У будинку для престарілих, який розташований в Харкові, можна отримати повний спектр високоякісних послуг. Головне звернутися в перевірене місце, де вони гарантовано будуть якісними. Ми готові запропонувати прозорі умови для розміщення кожного постояльця. Пансіонат для престарілих пропонує також якісний догляд за інвалідами. Запит будинок престарілих Харків допоможе швидко відшукати нас, отримати повний набір корисної інформації про роботу, послуги та їх вартість.

Які послуги можна отримати в приватному пансіонаті для людей похилого віку в Харкові?

Якщо не ризикувати, а звернутися відразу в наш пансіонат, можна отримати всі необхідні послуги. Харківські літні люди, як і люди похилого віку по всій країні, потребують якісного догляду. Не завжди людина в такому віці самостійно може впоратися з доглядом за собою і багатьма іншими подібними моментами. Ми пропонуємо цілодобовий догляд, якість якого не піддається жодним сумнівам.

Можна розраховувати на те, що фахівці простежать за своєчасним прийомом ліків, зможуть виявитися термінову медичну допомогу в разі виникнення необхідності. Якщо у постояльця є конкретні захворювання, співробітники пансіонату зроблять все можливе для ефективного лікування. Проводяться різноманітні процедури, що сприяє поступовому поліпшенню стану.

Можна розраховувати і на якісно організоване дозвілля. Це невід’ємний елемент цікавого життя. Підтримка адекватного морального стану без цього неможливо. Людина за своєю суттю є соціальною істотою, якому складно обійтися без спілкування. Ми пропонуємо все, що тільки може знадобитися для цього. Наприклад, завжди можна прогулятися по доглянутої території пансіонату самостійно або разом зі знайомими, в супроводі співробітників. Постійно проводяться різноманітні заходи, які дозволяють отримати заряд бадьорості і гарного настрою. Можна також почитати книгу або подивитися телевізор. Запит будинку престарілих Харків ціни допоможе дізнатися про вартість і про всі основні послуги в плані дозвілля.

Приватний будинок для людей похилого віку в Харкові готовий також організувати високоякісне харчування. Для цього в штаті працюють досвідчені кухарі. Раціон складається дієтологами, які враховують всі індивідуальні особливості постояльців. У приготуванні використовуються тільки найякісніші та свіжі продукти.

Доступність розміщення в приватному будинку для престарілих у Харкові

Багато хто після вивчення асортименту послуг та інших нюансів починають думати, що такий пансіонат буде просто не по кишені. Запит будинок престарілих Харків вартість допоможе на попередньому етапі ознайомитися з цінами за розміщення. Ми намагаємося пропонувати гнучку цінову політику, яка влаштовує практично всіх клієнтів.

Подібні до нашого будинку престарілих в Харкові гарантують чесне поєднання якості послуг і вартості. Ціна буде ненабагато більше, ніж в разі самостійного догляду. Але при цьому тимчасові витрати можна буде відкинути в сторону, тому що за літнім родичем подбають наші кваліфіковані професіонали. Запит приватний будинок престарілих Харків допоможе оперативно знайти нас, отримати кваліфіковані консультації, оформити договір на кращих умовах.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі