Будинок пристарілих в місті Черкаси

Професійна турбота про літніх людей – це саме те, на чому спеціалізується наш приватних будинок престарілих. Саме тут ваші близькі можуть отримати все, що необхідно на тому етапі життя, де вони знаходяться в даний момент. Адже неможливо ігнорувати вікові зміни, які зачіпають практично всі сфери життя людини. І під них доводиться підлаштовуватися.

Чи можна жити комфортно в старості?

Незважаючи на всі труднощі так званого пенсійного віку, життя зовсім не закінчується з настанням похилого віку. І не звертаючи увагу на численні хвороби і часту відсутність фізичних сил, багато людей похилого віку продовжують дотримуватися досить активної життєвої позиції і прагнуть жити повноцінно.

Наш приватний геріатричний пансіонат створено саме для того, щоб надати кожному престарілому можливість жити комфортно. Хороші умови життя, можливість спілкуватися зі своїми однолітками і цікаво проводити час – що ще потрібно людині похилого віку, щоб відчувати себе комфортно?

Що чекає ваших рідних в нашому закладі?

Звичайно, рішення про переїзд літньої людини в спеціалізований заклад навіть на деякий термін, пов’язане з багатьма сумнівами. Що вже говорити про те, якщо таке рішення доводиться приймати на постійній основі, роблячи будинок престарілих постійним місцем проживання. Але розвіяти будь-які побоювання можна, ознайомившись із запропонованими умовами життя, з усіма можливими варіантами розміщення, особисто познайомившись з лікарями і персоналом.

Розглянемо основні моменти, які запропоновані нашим постояльцям в пансіонаті:

  • індивідуальна і при цьому збалансована система харчування (їжа подається 5 раз в день);
  • постійний моніторинг загальних показників здоров’я;
  • регулярні лікарські огляди;
  • можливість отримувати медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування за рекомендацією лікаря;
  • комфортні, обладнані з урахуванням особливостей людей похилого віку, кімнати;
  • завжди добродушний і привітний обслуговуючий персонал;
  • наявність всього необхідного обладнання для людей з інвалідністю.

Всі наші постояльці знаходяться під постійним сестринським контролем, і в будь-який час дня і ночі їм може бути надана будь-яка допомога і підтримка. А це означає, що залишаючи своїх близьких у нас, ви завжди будете спокійні.

Особливості послуг, що надаються в нашому будинку для літніх людей

Постійна робота з людьми похилого віку, що страждають різними захворюваннями, дозволила нам виробити певні алгоритми і правила, які дозволяють створити максимально комфортні умови для кожного нашого постояльця. І в залежності від особливостей стану, до кожного з наших підопічних застосовується індивідуальний підхід.

Так, лежачі хворі, які проживають в пансіонаті, отримують повний спектр гігієнічних процедур, протипролежневу терапію, комплекс процедур, спрямованих на запобігання атрофії м’язів і підтримання загального тонусу тіла. Звичайно, як і для всіх інших, для них організовуються прогулянки на свіжому повітрі, і завдяки персоналу вони можуть брати участь в загальному проведенні дозвілля.

Для пацієнтів, що проходять реабілітацію після отримання переломів або інших травм, важливо забезпечити правильне поєднання навантажень і відпочинку. З одного боку, травмована частина тіла повинна отримати необхідний час на відновлення і спокій, а з іншого – не можна упускати необхідність підтримки загального тонусу організму. Якщо літня людина після перелому не буде своєчасно поставлена на ноги, вона ризикує стати лежачим хворим.

Реабілітація після інсульту – ще один напрямок, в якому працюють наші фахівці. З огляду на те, що після перенесеного інсульту наслідки можуть бути найрізноманітніші, а ускладнення виражатися в різного ступеня тяжкості, курс реабілітації завжди підбирається індивідуально. Основне завдання, яке ставити перед собою персонал – максимально відновити втрачені в результаті перенесеного захворювання навички.

Догляд за літніми людьми, страждаючими деменцією (старече слабоумство) також може бути наданий в рамках нашого пансіонату. Незважаючи на те, що такі пацієнти часто вважаються найбільш складними в плані догляду та контролю, наш багаторічний досвід дозволяє зробити все необхідне, щоб забезпечити таким пацієнтам гідний рівень життя і безпеку.