Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

Професійна турбота про літніх людей – це саме те, на чому спеціалізується наш приватних будинок престарілих. Саме тут ваші близькі можуть отримати все, що необхідно на тому етапі життя, де вони знаходяться в даний момент. Адже неможливо ігнорувати вікові зміни, які зачіпають практично всі сфери життя людини. І під них доводиться підлаштовуватися.

Чи можна жити комфортно в старості?

Незважаючи на всі труднощі так званого пенсійного віку, життя зовсім не закінчується з настанням похилого віку. І не звертаючи увагу на численні хвороби і часту відсутність фізичних сил, багато людей похилого віку продовжують дотримуватися досить активної життєвої позиції і прагнуть жити повноцінно.
Наш приватний геріатричний пансіонат створено саме для того, щоб надати кожному престарілому можливість жити комфортно. Хороші умови життя, можливість спілкуватися зі своїми однолітками і цікаво проводити час – що ще потрібно людині похилого віку, щоб відчувати себе комфортно?

Що чекає ваших рідних в нашому закладі?

Звичайно, рішення про переїзд літньої людини в спеціалізований заклад навіть на деякий термін, пов’язане з багатьма сумнівами. Що вже говорити про те, якщо таке рішення доводиться приймати на постійній основі, роблячи будинок престарілих постійним місцем проживання. Але розвіяти будь-які побоювання можна, ознайомившись із запропонованими умовами життя, з усіма можливими варіантами розміщення, особисто познайомившись з лікарями і персоналом.
Розглянемо основні моменти, які запропоновані нашим постояльцям в пансіонаті:

  • індивідуальна і при цьому збалансована система харчування (їжа подається 5 раз в день);
  • постійний моніторинг загальних показників здоров’я;
  • регулярні лікарські огляди;
  • можливість отримувати медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування за рекомендацією лікаря;
  • комфортні, обладнані з урахуванням особливостей людей похилого віку, кімнати;
  • завжди добродушний і привітний обслуговуючий персонал;
  • наявність всього необхідного обладнання для людей з інвалідністю.

Всі наші постояльці знаходяться під постійним сестринським контролем, і в будь-який час дня і ночі їм може бути надана будь-яка допомога і підтримка. А це означає, що залишаючи своїх близьких у нас, ви завжди будете спокійні.

Особливості послуг, що надаються в нашому будинку для літніх людей

Постійна робота з людьми похилого віку, що страждають різними захворюваннями, дозволила нам виробити певні алгоритми і правила, які дозволяють створити максимально комфортні умови для кожного нашого постояльця. І в залежності від особливостей стану, до кожного з наших підопічних застосовується індивідуальний підхід.
Так, лежачі хворі, які проживають в пансіонаті, отримують повний спектр гігієнічних процедур, протипролежневу терапію, комплекс процедур, спрямованих на запобігання атрофії м’язів і підтримання загального тонусу тіла. Звичайно, як і для всіх інших, для них організовуються прогулянки на свіжому повітрі, і завдяки персоналу вони можуть брати участь в загальному проведенні дозвілля.
Для пацієнтів, що проходять реабілітацію після отримання переломів або інших травм, важливо забезпечити правильне поєднання навантажень і відпочинку. З одного боку, травмована частина тіла повинна отримати необхідний час на відновлення і спокій, а з іншого – не можна упускати необхідність підтримки загального тонусу організму. Якщо літня людина після перелому не буде своєчасно поставлена на ноги, вона ризикує стати лежачим хворим.
Реабілітація після інсульту – ще один напрямок, в якому працюють наші фахівці. З огляду на те, що після перенесеного інсульту наслідки можуть бути найрізноманітніші, а ускладнення виражатися в різного ступеня тяжкості, курс реабілітації завжди підбирається індивідуально. Основне завдання, яке ставити перед собою персонал – максимально відновити втрачені в результаті перенесеного захворювання навички.
Догляд за літніми людьми, страждаючими деменцією (старече слабоумство) також може бути наданий в рамках нашого пансіонату. Незважаючи на те, що такі пацієнти часто вважаються найбільш складними в плані догляду та контролю, наш багаторічний досвід дозволяє зробити все необхідне, щоб забезпечити таким пацієнтам гідний рівень життя і безпеку.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі