Приватний дім престарілих в Івано-Франківську

Люди похилого віку – як діти. Вони потребують постійної турботи і уваги, спостереження і догляду, який самі собі забезпечити не в змозі. Для того, щоб допомогти їм прожити старість в комфортній і цікавою обстановці, було створено сучасний дім престарілих в Івано-Франківську. Умови проживання в ньому повністю відповідають світовим стандартам, а в роботі з людьми похилого віку застосовується тільки європейський підхід.

Комфортне проживання і цікаве дозвілля в будинку для престарілих

Головне достоїнство будинку престарілих в Івано-Франківську – цілодобовий догляд і сучасне оснащення. Наші постояльці проживають в нових корпусах, повністю обладнаних під їхні потреби:

  • функціональна нові меблі;
  • персональний «куточок» під особисті речі;
  • інтернет і телевізор в кожному номері;
  • кнопки виклику персоналу у кожного постояльця.

При бажанні, мешканці завжди зможуть поспілкуватися з сусідами, провести спільне дозвілля на вулиці або в кімнаті відпочинку. Для постояльців організовуються тематичні вечори, культурна програма та інтерактивні заняття. Вони багато гуляють на свіжому повітрі і підтримують фізичну форму.

Кожному гостю будинку престарілих ми забезпечуємо:

  • 5 разове повноцінне харчування;
  • турботу в побутових питаннях: допомога під час гігієнічних процедур, їжі і на прогулянці;
  • прогулянки облагородженою територіїєю приватного будинку престарілих;
  • різноманітне дозвілля.

Догляд за літніми людьми в пансіонаті для людей похилого віку Ренамед

Мешканці пансіонату для людей похилого віку отримують кваліфіковану медичну допомогу. Кожен постоялець знаходиться під постійним наглядом досвідчених доглядальниць і медсестер, заклад регулярно відвідують лікарі. Кваліфікований персонал забезпечує їм максимальний рівень турботи і участі, не дає сумувати на самоті.

У геріатричному пансіонаті Ренамед літні люди позбавлені побутових турбот, сумних думок про своє майбутнє. Вони по-справжньому насолоджуються життям в комфортних умовах.

Ми піклуємося про всіх, хто цього потребує: самотніх літніх людей, мешканців з обмеженими можливостями. Для останніх передбачено всі деталі: пандуси, коляски, широкі проходи з перилами. Їх регулярно оглядають лікарі, з ними займаються масажисти і реабілітологи.

Персонал пансіонату завжди привітний і доброзичливий, наші доглядальниці із задоволенням складуть компанію кожному бажаючому, обговорять минулі дні або останню серію улюбленого телесеріалу.

Приїжджайте в будинок престарілих Ренамед і переконайтеся самі, що комфортне життя без турбот цілком можливе в літньому віці!