Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

Одеса входить в трійку найбільших українських міст. Тому немає нічого дивного в тому, що там працює велика кількість пансіонатів для літніх людей. Якість послуг, які там надаються, може відрізнятися кардинально. Наш будинок престарілих Одеса заслужено вважається оптимальним варіантом, тому що пропонує найкраще в даній сфері поєднання якості і ціни. За адекватною ціною можна буде придбати комфортне життя для літньої людини. Він отримає харчування, дозвілля, медичний догляд та багато іншого.

Переваги звернення в пансіонат для людей похилого віку в Одесі

Багато хто вважає, що подібні установи не можуть гарантувати якісний догляд. Це стереотипне мислення, яке поступово змінюється у багатьох українців. Насправді, приватний пансіонат для людей похилого віку є ідеальним рішенням з багатьох причин. Наприклад, якщо літня людина живе вдома сама, вона обмежена у спілкуванні, може відчувати різноманітні труднощі, пов’язані з господарськими питаннями.
Щоб всього цього уникнути, необхідно звернутися в перевірений будинок престарілих в Одесі. Це дозволить автоматично вирішити масу проблем. У нашому закладі кожен постоялець отримує комфортне місце в кімнаті, де є всі меблі і техніка. Можна вибирати різноманітні варіанти, наприклад, кімнату на двох або на чотирьох. Кожен під свої потреби і фінансові можливості однозначно знайде кращий варіант.

Важко буде забезпечити повноцінний догляд вдома, витративши менше коштів. Тому краще відразу звернутися до нас. За розумною ціною можна створити для літньої людини комфортні умови.

У нашому приватному пансіонаті працюють кваліфіковані фахівці. Їм подобається їхня робота, є досвід і знання. Все це позитивно позначається на загальній якості послуг, що надаються. Завжди можна розраховувати, що співробітники простежать за прийомом ліків, харчуванням, організовують дозвілля, допоможуть виконати гігієнічні процедури в разі потреби і т.д. За допомогою запиту “будинок престарілих Одеса ціни” легко на попередньому етапі ознайомитися з вартістю, вибрати під конкретні потреби оптимальний варіант за всіма параметрами.

Основні послуги в будинку для людей похилого віку в Одесі

Ми намагаємося пропонувати повний спектр необхідних послуг, які тільки можуть знадобитися в такому віці. Сучасний будинок для престарілих Одеса має в своєму розпорядженні для цього необхідні ресурси. У перелік послуг входить якісне харчування, яке робить життя повноцінним і комфортним. Раціон для кожного постояльця підбирається індивідуально. Можна також розраховувати на грамотний догляд в цілодобовому форматі. Важливим нюансом вважається можливість спілкування з персоналом, іншими постояльцями, адже у такому віці спілкування відіграє важливу роль.

Життя в приватному будинку для літніх людей: скільки це коштує?

Перебування в приватних закладах даного типу завжди оплачується родичами або близькими. А відповідно до побажань самого престарілого і можливостей його близьких, в рамках центру може бути підібраний оптимальний за вартістю пакет послуг.

Можна дещо змінювати умови життя, наприклад, вартість одномісної кімнати буде дещо вищою, ніж ціна номера, де одночасно може проживати 2 або 3 людини.

За лежачими хворими, а також пацієнтами у важкому стані потрібен постійний догляд, який здійснюється кваліфікованою доглядальницею за додаткову плату.

У разі необхідності проводити складні лікувальні або відновлювальні процедури, можливість і вартість їх проведення обмовляється окремо.

Спочатку ціна всіх послуг обговорюється і фіксується в договорі, який укладають родичі літньої людини і керівництво центру. Надалі, орієнтуючись на об’єктивні показники, умови проживання та догляду можуть бути змінені за взаємною згодою сторін.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі