Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

Багато літніх людей по всій країні, в тому числі і в Рівному, вимагають кваліфікованої допомоги. Можна спробувати створити вдома відповідні умови для свого літнього родича, але це зажадає істотних зусиль, чималих часових витрат. Мало хто може відмовитися від роботи, особистого життя, повністю присвятити себе літньому родичу. Але це зовсім необов’язково, тому що існує наш будинок престарілих Рівне. Це надійне місце, де є все необхідне для якісного життя. Причому не тільки літні люди, а й інваліди, люди з різноманітними захворюваннями у нас можуть отримати високоякісні послуги.

Приватний будинок для людей похилого віку в Рівному і його сильні сторони

На відміну від державних будинків для людей похилого віку ми здатні надати якісні послуги. Це гарантія того, що кожен постоялець отримає все для комфортного життя. У Рівному, як і в багатьох інших населених пунктах, літні люди потребують в одному і тому ж. Це зазвичай спілкування, якісний медичний догляд, харчування і т.д. Повною мірою все це можна отримати у нас. Заклад працює за єдиними стандартами у всіх містах, в яких є філії. Рівне не став винятком з правил. Там пансіонат також розташований у вдалому місці, де є зелені дерева, доглянута територія і багато іншого.

Сучасний приватний будинок престарілих в Рівному володіє великою кількістю незаперечних переваг. Тому можна розраховувати на дійсно гарне обслуговування. У будинку працюють тільки досвідчені фахівці, кожен з яких відповідає за щось конкретне. Можна розраховувати, що одні фахівці будуть постійно наглядати за постояльцями, інші забезпечать медичний догляд, а треті приготують якісну їжу, створять найкращі умови для розваг. Комплексність послуг вважається головною перевагою. В одному місці можна отримати практично всі, що тільки необхідно для комфортного життя. Деякі справи пенсіонери вже не можуть робити самостійно. Кваліфікований персонал нашого центру допоможе розібратися з цими проблемами.

Якщо виникає питання, який хороший будинок для людей похилого віку є в Рівному, обов’язково варто звернути увагу на нас. Це дозволить максимально швидко отримати точну відповідь. Наш пансіонат володіє всіма необхідними характеристиками, які дозволяють називатися найкращим приватним пансіонатом в Рівному. Пропонується все для реально якісного життя, забезпечується повноцінний догляд в цілодобовому режимі.

Краще життя для літніх людей в Рівному

Якщо необхідно зробити все для забезпечення якісного життя свого літнього родича, слід серйозно розглянути варіант зі зверненням в наш пансіонат. Є різноманітні будинки престарілих Рівне, але далеко не всі вони працюють на високому якісному рівні. Ми пропонуємо чесні ціни, оптимальне обслуговування і багато іншого. Життя в такому непростому віці завдяки правильній підтримці професіоналів дійсно може бути комфортною. Перевірені приватні будинки престарілих в Рівному є ідеальним рішенням. Ми допомагаємо людині у віці відчути турботу, любов з боку оточуючих. Кожен постоялець у нас на вигідних умовах отримує абсолютно все для гідного життя в похилому віці, що неймовірно добре.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі