Дім престарілих в місті Вінниця

Коли виникає необхідність задовольнити життєві потреби своїх близьких, які досягли похилого віку, найкращим рішенням стане звернення в приватний пансіонат для людей похилого віку. Адже навіть сама любляча сім’я часто не в змозі повною мірою подбати про всі аспекти комфортного життя людини в віці. І особливо гостро це стосується надання своєчасної медичної допомоги в домашніх умовах.

Особливості проживання в приватному будинку для літніх людей в Вінниці

Життя в нашому пансіонаті – це можливість забезпечити дорогу вам людину цілодобовою увагою персоналу. Серед запропонованих послуг:

 • якісний медичний догляд, який забезпечують лікарі, медсестри, доглядальниці і санітарки з великим досвідом роботи в даній сфері;
 • обстановка, максимально наближена до домашнього затишку, якісно виконаний ремонт і наявність всього необхідного для комфортного життя людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями;
 • при необхідності (наприклад, для лежачих хворих) додатково можуть бути надані послуги професійної доглядальниці;
 • проведення різних медичних процедур за рекомендацією лікаря;
 • щоденний лікарський обхід, який дозволяє своєчасно реагувати на будь-які зміни в стані здоров’я пацієнта;
 • збалансоване п’ятиразове харчування, яке враховує побажання постояльців і медичні рекомендації їх лікарів.

Дуже важливо і те, що кожен співробітник, який працює в нашому будинку для престарілих, прекрасно розбирається в віковій психології, володіє необхідними знаннями в сфері геронтології і вміє знайти правильний підхід до кожного пансіонера.

Важливі відмінності приватного та державного підходу до турботи про людей похилого віку

На жаль, фінансування казенних будинків для людей похилого віку в нашій державі досі перебуває на вкрай низькому рівні, і в основному складається з пенсійних виплат самих старих. При цьому умови перебування в таких закладах не тільки не відповідають європейським стандартам, але часто далекі і від загальнолюдських норм життя.

Приватні пансіонати, що спеціалізуються на роботі з людьми похилого віку, які не залежать від державних дотацій або ж своєчасних виплат пенсійного забезпечення їх мешканців. Оплата всіх послуг здійснюється родичами або опікунами, яким не байдужий рівень життя і медичного забезпечення їх близьких.

Наявність декількох пакетів послуг, що надаються і наявність різних номерів для проживання, дозволяє коригувати оплату в залежності від побажань і необхідності. Адже одні люди похилого віку здатні обходитися без допомоги персоналу у виконанні щоденних гігієнічних процедур. А інші не можуть обійтися без сторонньої допомоги і додаткового обладнання.

Важливим є те, що незалежно від вибору пакета послуг, ми можемо гарантувати, що жоден наш постоялець не залишиться без уваги. А якість харчування та обслуговування завжди буде на самому найвищому рівні. Вибір пакета також не впливає на якість і своєчасність надання медичних послуг.

Таке необхідне дозвілля

Говорячи про домашній затишок і високий рівень медичного обслуговування, який запропонований в рамках нашого пансіонату, не можна не сказати і про не менш важливу складову життя людей похилого віку – дозвіллі. Адже одна з основних проблем, з якими їм доводиться стикатися у повсякденному житті – це самотність і велика кількість вільного часу.

На противагу цьому ми змогли запропонувати нашим гостям цілий комплекс заходів і розваг, який дозволить їм весело проводити час і спілкуватися з однолітками:

 1. часті прогулянки на вулиці, які проходять на спеціально обладнаній для цього території;
 2. ігри і бесіди з іншими постояльцями пансіонату, показ телепередач і фільмів, які цікаві цій віковій категорії;
 3. розважальні заходи із запрошенням артистів, аніматорів;
 4. виїзні відвідування заходів для тих людей похилого віку, кому це доступно за станом здоров’я;
 5. організовані свята (дні народження, Новий рік, Різдво і т.д.).

Таке різноманітне дозвілля дозволяє не нудьгувати в стінах нашого закладу і сприяє ефективному налагодженню відносин, як усередині колективу, так і з персоналом, що організовують захід. Більш того, для багатьох літніх людей це можливість познайомитися з тим, на що раніше у них просто не вистачало часу або можливостей. І нерідко, саме в рамках нашого геріатричного пансіонату, літні люди відкривають в собі нові здібності і захоплення.

Хто може бути прийнятий для тимчасового або постійного проживання в наш пансіонат

Незважаючи на те, що багато геріатричних пансіонатів, позиціонують себе як будинки престарілих, не всі приймають для проживання і лікування досить багато категорій людей похилого віку. За деякими догляд представляється особливо складним, а тому пансіонати просто відмовляються від таких постояльців.

Кваліфікація нашого персоналу, умови проживання, а головне – любов до того, чим ми займаємося, дозволяє нам без труднощів створювати комфортні умови життя для всіх категорій літніх людей:

 • що вимагають тривалої реабілітації після інсульту, інфаркту;
 • лежачі пацієнти, яким необхіднt повне стороннє обслуговування;
 • люди похилого віку, які мають переломи або інші травми;
 • пацієнти, які мають явні ознаки деменції.

Для контролю стану здоров’я підопічних їх постійно відвідує терапевт, який стежить за тенденцією стану здоров’я і коригуює призначення з урахуванням поточної ситуації. У свою чергу молодший медичний персонал виконує всі призначення і забезпечує комфортне перебування мешканців у стінах закладу.

Переконатися в тому, що близькій вам людині похилого віку буде дійсно добре в нашому будинку для літніх людей, можна особисто відвідавши його стіни і оцінивши умови проживання. Ви можете познайомитися з керівництвом і персоналом, заздалегідь обумовити хвилюючі вас моменти і прояснити для себе будь-які питання, які залишаться після ознайомлення з інформацією на сайті.