Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

Коли виникає необхідність задовольнити життєві потреби своїх близьких, які досягли похилого віку, найкращим рішенням стане звернення в приватний пансіонат для людей похилого віку. Адже навіть сама любляча сім’я часто не в змозі повною мірою подбати про всі аспекти комфортного життя людини в віці. І особливо гостро це стосується надання своєчасної медичної допомоги в домашніх умовах.

Особливості проживання в приватному будинку для літніх людей в Вінниці

Життя в нашому пансіонаті – це можливість забезпечити дорогу вам людину цілодобовою увагою персоналу. Серед запропонованих послуг:

 • якісний медичний догляд, який забезпечують лікарі, медсестри, доглядальниці і санітарки з великим досвідом роботи в даній сфері;
 • обстановка, максимально наближена до домашнього затишку, якісно виконаний ремонт і наявність всього необхідного для комфортного життя людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями;
 • при необхідності (наприклад, для лежачих хворих) додатково можуть бути надані послуги професійної доглядальниці;
 • проведення різних медичних процедур за рекомендацією лікаря;
 • щоденний лікарський обхід, який дозволяє своєчасно реагувати на будь-які зміни в стані здоров’я пацієнта;
 • збалансоване п’ятиразове харчування, яке враховує побажання постояльців і медичні рекомендації їх лікарів.

Дуже важливо і те, що кожен співробітник, який працює в нашому будинку для престарілих, прекрасно розбирається в віковій психології, володіє необхідними знаннями в сфері геронтології і вміє знайти правильний підхід до кожного пансіонера.

Важливі відмінності приватного та державного підходу до турботи про людей похилого віку

На жаль, фінансування казенних будинків для людей похилого віку в нашій державі досі перебуває на вкрай низькому рівні, і в основному складається з пенсійних виплат самих старих. При цьому умови перебування в таких закладах не тільки не відповідають європейським стандартам, але часто далекі і від загальнолюдських норм життя.

Приватні пансіонати, що спеціалізуються на роботі з людьми похилого віку, які не залежать від державних дотацій або ж своєчасних виплат пенсійного забезпечення їх мешканців. Оплата всіх послуг здійснюється родичами або опікунами, яким не байдужий рівень життя і медичного забезпечення їх близьких.

Наявність декількох пакетів послуг, що надаються і наявність різних номерів для проживання, дозволяє коригувати оплату в залежності від побажань і необхідності. Адже одні люди похилого віку здатні обходитися без допомоги персоналу у виконанні щоденних гігієнічних процедур. А інші не можуть обійтися без сторонньої допомоги і додаткового обладнання.

Важливим є те, що незалежно від вибору пакета послуг, ми можемо гарантувати, що жоден наш постоялець не залишиться без уваги. А якість харчування та обслуговування завжди буде на самому найвищому рівні. Вибір пакета також не впливає на якість і своєчасність надання медичних послуг.

Таке необхідне дозвілля

Говорячи про домашній затишок і високий рівень медичного обслуговування, який запропонований в рамках нашого пансіонату, не можна не сказати і про не менш важливу складову життя людей похилого віку – дозвіллі. Адже одна з основних проблем, з якими їм доводиться стикатися у повсякденному житті – це самотність і велика кількість вільного часу.

На противагу цьому ми змогли запропонувати нашим гостям цілий комплекс заходів і розваг, який дозволить їм весело проводити час і спілкуватися з однолітками:

 1. часті прогулянки на вулиці, які проходять на спеціально обладнаній для цього території;
 2. ігри і бесіди з іншими постояльцями пансіонату, показ телепередач і фільмів, які цікаві цій віковій категорії;
 3. розважальні заходи із запрошенням артистів, аніматорів;
 4. виїзні відвідування заходів для тих людей похилого віку, кому це доступно за станом здоров’я;
 5. організовані свята (дні народження, Новий рік, Різдво і т.д.).

Таке різноманітне дозвілля дозволяє не нудьгувати в стінах нашого закладу і сприяє ефективному налагодженню відносин, як усередині колективу, так і з персоналом, що організовують захід. Більш того, для багатьох літніх людей це можливість познайомитися з тим, на що раніше у них просто не вистачало часу або можливостей. І нерідко, саме в рамках нашого геріатричного пансіонату, літні люди відкривають в собі нові здібності і захоплення.

Хто може бути прийнятий для тимчасового або постійного проживання в наш пансіонат

Незважаючи на те, що багато геріатричних пансіонатів, позиціонують себе як будинки престарілих, не всі приймають для проживання і лікування досить багато категорій людей похилого віку. За деякими догляд представляється особливо складним, а тому пансіонати просто відмовляються від таких постояльців.

Кваліфікація нашого персоналу, умови проживання, а головне – любов до того, чим ми займаємося, дозволяє нам без труднощів створювати комфортні умови життя для всіх категорій літніх людей:

 • що вимагають тривалої реабілітації після інсульту, інфаркту;
 • лежачі пацієнти, яким необхіднt повне стороннє обслуговування;
 • люди похилого віку, які мають переломи або інші травми;
 • пацієнти, які мають явні ознаки деменції.

Для контролю стану здоров’я підопічних їх постійно відвідує терапевт, який стежить за тенденцією стану здоров’я і коригуює призначення з урахуванням поточної ситуації. У свою чергу молодший медичний персонал виконує всі призначення і забезпечує комфортне перебування мешканців у стінах закладу.

Переконатися в тому, що близькій вам людині похилого віку буде дійсно добре в нашому будинку для літніх людей, можна особисто відвідавши його стіни і оцінивши умови проживання. Ви можете познайомитися з керівництвом і персоналом, заздалегідь обумовити хвилюючі вас моменти і прояснити для себе будь-які питання, які залишаться після ознайомлення з інформацією на сайті.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі