Нерідко в літньому віці люди стикаються з різними проблемами, пов’язаними з сечовидільної функцією. Ці проблеми незручні, говорити про них навіть з близькими вважається соромно, вони створюють масу дискомфорту і проблем, особливо, якщо людина малорухомий або і зовсім прикутий до ліжка.
Здійснити повноцінний догляд за таким пацієнтом непідготовленим людям проблематично, так як це включає в себе не тільки контроль за енурезом, а й специфічні процедури з гігієни хворого, а також підтримка його психоемоційного стану. Адже саме від відчуття себе «тягарем», скутості і пригніченості багато старечі хвороби починають прогресувати, додавати до себе нові симптоми.
Тому рекомендуємо вам звернутися за допомогою в пансіонат для людей похилого віку, де виявляється не тільки звичайний догляд і спостереження, але і забезпечується медична допомога і послуги доглядальниці 24 на 7.

Особливості догляду за пацієнтами

При енурезі та інших захворюваннях сечостатевої системи у літніх людей, фахівці пансіонату «Грааль» надають такі послуги і умови:

 • Початковий огляд, діагностика основного і супутніх захворювань, причин виникнення, при необхідності консультація з вашим лікарем.
 • Підбір харчування і медикаментів, визначеного режиму дня, прогулянок і фізичних вправ (для тих, хто може рухатися ) відповідно до індивідуальних показників.
 • Забезпечення гігієни, зміни одягу і постільної білизни, видача підгузників для активних пацієнтів.
 • Повноцінний цілодобовий догляд за лежачими хворими: надання спеціальному ліжку, обробка шкіри, профілактичні процедури проти пролежнів, гігієна, допомога в прийнятті їжі і води.
 • Консультації та психологічна допомога.
 • Забезпечення різноманітного дозвілля для підняття морального духу людей похилого віку.
  Такий повноцінний і всебічний догляд дозволяє хворим людям відчути себе краще, підняти настрій, а іноді разом з цим йдуть і деякі симптоми захворювань.

Чому в пансіонаті краще, ніж удома?

Здійснювати певний алгоритм процедур по догляду за літньою людиною можна де завгодно, якщо близькі люди в змозі найняти медичний персонал і доглядальницю, готувати хворому їжу за спеціальним раціону. Однак в спеціалізованій установі все одно є ряд переваг, які благотворно позначаються саме на стані пацієнта:

 • Психологічна допомога, моральний аспект, завдяки якому люди похилого віку позбавляються від комплексу і відчуття, що стали тягарем для своєї родини .
 • Компанія з людей того ж віку, інтересів, з такою ж проблемою, що дозволяє зрозуміти, що вони не самотні, отримати підтримку.
 • Різноманітний дозвілля і розваги, прогулянки, ігри, спілкування – все це спрямовано на підняття самооцінки і настрою хворого.
 • І нарешті – повністю обладнане для літніх людей будівлю, в тому числі і спеціальні ліжка, душові, коляски, кімнати для різних реабілітаційних та оздоровчих процедур.

Всі ці фактори неможливо дати будинку. Коли ваш близька людина буде жити в пансіонаті, ви можете відвідувати його в будь-який зручний час і при цьому бути спокійні, що людині виявляється належна увага і турбота цілодобово. Жодне захворювання не повинно стати тяжким хрестом для сім’ї, адже є рішення – пансіонат для людей похилого віку «Грааль».