Надаєм догляд за людьми:

Похилого віку

Після інсульту
та інфаркту

Переломом
шийки стегна

З хворобою Альцгеймер,
Паркінсона,
віковою деменцією.

В нашому пансіонаті ви можете отримати:

Якісний догляд за хворим, закріплена доглядальниця 24/7

Цілодобовий медичний супровід за кожним хворих, медична сестра, обхід лікарів

5-ти разове харчування, підбираємо дієту по стану здоров’я пацієнта

Комфортні номери, обладнані всім необхідним, туалет та душ в кожній кімнаті

Реабілітація після інсульту та травм

Дозвілля: прогулянки на свіжому повітрі в парковій зоні, арт-терапії, рукоділля, проведення свят

Організація обстежень пацієнта: аналізи, рентген, УЗД, КТ, МРТ.

Чергування автомобіля швидкої допомоги, перевезення пацієнтів до відділення

Будинок престарілих у Львові вже давно не є дивиною для нашої країни. Якщо для багатьох це все ще стереотипне моторошне місце, то прогресивна частина людства розуміє, для чого і як це працює. Перебування у такому закладі для літньої людини – найкращий вибір, що подарує спокій і безпеку їй та її родичам. У самому пансіонаті підтримуються гарні умови для життя і оздоровлення літніх людей, догляду та харчування, відпочинку, спілкування та розваг.

Пансіонат для престарілих у Львові дає змогу відпочити родичам та близьким тих людей, які страждають на тяжкі хронічні чи гострі захворювання, потребують постійного медичного догляду, маніпуляцій, процедур, реабілітації тощо. За статистикою після 60-65 років кожен шостий має тяжкі хвороби, ускладнення чи інвалідність, потребує особливої уваги. Деякі люди взагалі лишаються у своїх квартирах чи будинках наодинці, тому їм вигідніше оформити для себе перебування у пансіонаті. У порівнянні з наймом професійної сиділки та медперсоналу, цілодобовим хвилюванням за літню людину, пансіонат забезпечує фінансово правильне рішення, яке задовольнить всі сторони.
Важливою складовою перебування у будинку престарілих у львові є можливість спілкування з ровесниками, однодумцями, сусідами, які опинилися в схожих обставинах, отримали подібний досвід. Така моральна складова нерідко може прикрасити останні роки життя та сприяти полегшенню депресії у багатьох літніх людей.

Тож, будинок літніх людей у Львові може запропонувати вам та вашим близьким гідний догляд, харчування та житло, якщо є потреба у спеціальних умовах і ви хочете спокійно, безпечно і радісно прожити свої золоті роки.

Відділення пансіонату в сосновому лісі

Комфортні номери

Переваги нашого закладу

  • Перебування у комфортабельних номерах (одномісних чи с сусідами).
  • Медичні послуги, яких потребує людина. Наш персонал кваліфікований і має досвід в наданні будь-якої допомоги при захворюваннях серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату, діабеті, онкології, енурезі, деменції та інших типових порушеннях.
  • Повноцінне харчування за вимогами індивідуально прописаної дієти.
  • Сиділки, цілодобовий догляд, маніпуляції з лежачими хворими, а також профілактичні і оздоровчі вправи, гімнастика, масаж.
  • Відпочинок, дозвілля, спілкування, підтримання позитивної психологічної атмосфери.
  • Спеціальні умови для людей з інвалідністю, які дадуть змогу їм максимально повноцінно функціонувати.
  • Психологічна допомога, легка адаптація в новому середовищі.

Будинок престарілих у Львівській області

Наш приватний будинок престарілих Львів – це лише один з філіалів крупної мережі закладів, в яких надають послуги по догляду за літніми людьми. Це притулок для престарілих у Львові, що потребують нагляду і допомоги, спілкування та медичного обслуговування. Це дім, в якому вашій бабусі чи дідусю буде комфортно і весело, а найголовніше – безпечно.

В Україні близько 7 мільйонів людей, що потребують спеціального догляду, але не всі можуть його собі забезпечити. Завдяки будинку престарілих у Львові та інших великих містах країни відсоток таких людей зменшується, їхнє життя триває довше і має набагато кращу якість.
Якщо раптом ви не в змозі дати потрібну допомогу родичам чи батькам, їх спіткали тяжкі хвороби або їх наслідки, вам морально важко бачити близьку людину у процесі втрати пам’яті чи свідомості, то обирайте «Грааль» як альтернативу лікарняному ліжку чи домашньому догляду. У будь-який зручний час ви зможете відвідати мешканця будинку та подивитися на фактичні умови його проживання. На даному етапі будинок престарілих (Львівська область та місто Львів) вирішує всі проблеми догляду одним рухом, дозволяє комплексно піклуватися про близьку людину без зайвих витрат сил та часу, створити для неї зручні умови.

Ми організуємо проживання Вашої близької людини

Заява

Заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте +38(067) 255 11 55

Оцiнка

Наш спеціаліст проведе комплексну геріатричну оцінку стану людини та оцінить її показники

Заїзд

Коли договір буде оформлено, ми допоможемо організувати транспортування

Враховуємо індивідуальні потреби

Тихе спокійне місце

Пансіонати знаходяться за межами галасливих місць, або в приватних секторах, що сприяє свіжому повітрі та спокійному відпочинку для ваших близьких.

Медичний нагляд

Досвідчений персонал, який надає медичний супровід. Ваші близькі завжди перебувають під наглядом

Трансфер до пансіонату

Трансфер з дому або будь-якого зручного для вас місця до пансіонату. Комфортабельні транспортні засоби для людей з обмеженими можливостями

Цiкаве дозвiлля

Проведення ігор,бібліотека,тв-передачі та фільми,арт-терапія,регулярні прогулянки на свіжому повітрі